Select Page

WTA z BeIN

WTA z BeIN

Kobieca Federacja Tenisowa (WTA) podpisała pięcioletni kontrakt telewizyjny z katarskim nadawcą BeIN Media Group.

Advertisements

Porozumienie oznacza, że BeIN będzie posiadać prawa do pokazywania wszystkich turniejów WTA (w tym także WTA Finals w Singapurze) na ponad 30 terytoriach włączając Hiszpanię, Stany Zjednoczone, Australię oraz przez Bliski Wschód i Amerykę Północną.

Umowa następuje po stworzeniu WTA Media czyli dedykowanemu ramieniu kobiecego tour?u ds. mediów we współpracy z Perform Media Group, które to będą odpowiedzialne za produkcję wszystkich eventów WTA Tour.

?Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem naszego partnerstwa z BeIN Media Group? ? powiedział dyrektor wykonawczy WTA Steve Simon?To pozwoli WTA wykorzystać potencjał i dominację BeIN Sports na wielu terytoriach oraz ambitny plan wzrostu w innych regionach?.

John Learing, dyrektor zarządzający w WTA Media, powiedział: ?Partnerstwo ze zdobywającą rynki wielosportową siecią BeIN pozwala nam wprowadzić nasz produkt dla nowej bazy kibiców. Ich stabilna pozycja właściciela atrakcyjnych produktów sportowych zwłaszcza piłki nożnej i rugby daje nam szansę przedstawić WTA szerszej rzeszy fanów innych sportów?.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY