Select Page

WTA Cincinnati: Azarenka wycofuje się z turnieju

Niegdysiejsza liderka rankingu WTA – Wiktoria Azarenka w ostatniej chwili podjęła decyzję o wycofaniu się z rywalizacji w turnieju Western & Southern Open w Cincinnati. Białorusinka nadal nie może poradzić sobie z kontuzją kolana.

Advertisements

Wiktoria Azarenka najwidoczniej nie do końca wyleczyła nękającą ją dosyć długo kontuzję. Po świetnych występach na początku sezonu – w Brisbane i Melbourne, zdecydowała się nie występować przez ponad miesiąc na profesjonalnych kortach. Wróciła na turniej w Indian Wells lecz nie był to udany”come back”. Białorusinka odpadła już po swoim pierwszym meczu. Kolejne turnieje, w których tenisistka z Mińska brała udział, kończyły się fiaskiem już w początkowej ich fazie. Ostatnią porażkę odniosła w Toronto, gdzie musiała uznać wyższość Agnieszki Radwańskiej w ćwierćfinale turnieju Rogers Cup.

Białorusinka, podejmując decyzję o wycofaniu się z zawodów musi mieć na uwadze, iż w następnym zestawieniu WTA, z pewnością powędruje w dół. W tamtym roku, wygrała w finale z Sereną Williams i podniosła najważniejsze trofeum Western & Southern Open.

 

 

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY