TopLevelTennis.com S.A. podpisała umowę licencyjną z Tennis Channel

TopLevelTennis.com S.A. podpisała umowę licencyjną z Tennis Channel

TopLevelTennis.com S.A. podpisała umowę licencyjną z Tennis Channel

Advertisements

TopLevelTennis.com S.A. (poprzednio Thunderbolt S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała umowę licencyjną z The Tennis Channel, Inc. Zgodnie z nią Spółka udzieliła amerykańskiemu podmiotowi licencji do dystrybucji i wykorzystywania na terenie całego świata materiałów wideo z platformy Top Level Tennis.

TopLevelTennis.com S.A. zawarła z amerykańską spółką The Tennis Channel, Inc. umowę licencyjną, której przedmiotem jest udzielenie przez Emitenta licencji obejmującej niewyłączne, ogólnoświatowe prawa do dystrybucji cyfrowej bądź strumieniowej wyprodukowanych materiałów instruktażowych wideo dotyczących tenisa. Tennis Channel może promować sprzedaż lub subskrypcję tych materiałów poprzez ich zamieszczenie oraz rozpowszechnianie fragmentów treści w formie filmów promocyjnych. Umowa zawarta została przez spółki na okres 3 lat i nie jest ograniczona terytorialnie, co oznacza, że Tennis Channel będzie mógł promować materiały na całym świecie. Zarząd TopLevelTennis.com S.A. jest przekonany, że podpisanie umowy z największą telewizją tenisową na świecie wpłynie bardzo pozytywnie na budowanie wizerunku platformy i pozwoli na dotarcie do nowych, potencjalnych użytkowników.

Rozpoczęcie współpracy z największą światową telewizją tenisową to dla naszej Spółki ogromne wyróżnienie i jednocześnie spore wyzwanie. Amerykanie bardzo wysoko ocenili nasze materiały wideo, które oferujemy użytkownikom na platformie Top Level Tennis, dlatego też zdecydowali się na podpisanie z nami umowy licencyjnej. Dzięki niej część naszych filmów szkoleniowych będzie prezentowana poprzez cyfrowe i strumieniowe kanały należące do Tennis Channel. Nawiązanie współpracy z tak znaczącym graczem w branży tenisowej z pewnością przełoży się na budowanie rozpoznawalności marki Top Level Tennis i zwiększanie liczby użytkowników platformy.” – ocenia Artur Górski, V-ce Prezes Zarządu Spółki TopLevelTennis.com S.A.

Tennis Channel to jedyny całodobowy, multimedialny kanał telewizyjny poświęcony zarówno sportowi zawodowemu, jak i tenisowemu stylowi życia. Ta hybryda będąca połączeniem wszechstronnych programów sportowych, zdrowotnych, fitness, popkultury, rozrywki, stylu życia i podróży, jest domem dla każdego aspektu szeroko zakrojonej światowej społeczności tenisowej.

We wrześniu br. TopLevelTennis.com S.A. podpisała list intencyjny z austriacką spółką VR Motion Learning GmbH & Co KG, na mocy którego obie strony rozpoczęły negocjacje dotyczące współpracy w zakresie budowy gry tenisowej w technologii VR. Planowana kooperacja zakłada także tworzenie klubów w grze z obecnymi i przyszłymi gwiazdami tenisa współpracującymi z platformą TopLevelTennis. Spółki planują też prowadzić działania marketingowe na rzecz promocji wspólnych projektów. Podjęcie decyzji o wzajemnej współpracy TopLevelTennis.com S.A. oraz VR Motion Learning jest uwarunkowane faktem, iż gra w tenisa w technologii VR stanie się bardzo popularna na całym świecie i wpłynie na promocję tej dyscypliny sportu. Celem obu spółek jest dążenie do dystrybucji wyprodukowanej gry tenisowej w technologii VR na skalę światową. Strony ustaliły, że w terminie do 31 marca 2021 r. podpiszą umowę o współpracy, a po jej podpisaniu Spółka będzie partycypowała w miesięcznych wpływach z abonamentów zawodników gry w tenisa w technologii VR.

TopLevelTennis.com S.A. (poprzednio Thunderbolt S.A. i Compress S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2008 roku. Pod koniec ub. roku Spółka poinformowała o przyjęciu założeń do kierunków rozwoju, rozszerzeniu profilu działalności i rozpoczęciu prac nad budową platformy internetowej o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe poświęcone tematyce tenisowej z udziałem gwiazd światowej klasy. Cały projekt jest realizowany w języku angielskim, co ułatwi jego globalny zasięg oraz ogólnoświatową dystrybucję nagrań poprzez platformę. W kolejnych latach Spółka nie wyklucza rozszerzenia swojej działalności na inne dyscypliny sportu.

Obecnie na platformie TopLevelTennis dostępne są kursy z Borisem Beckerem, Wolfgangiem Thiemem, Dominiką Cibulkovą oraz Ulą Radwańską. Kolejną gwiazdą platformy będzie Marco Panichi – trener przygotowania motorycznego Novaka Djokovica.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY