Select Page

Toni Nadal w Polsce!

XIX Konferencja Trenerów Tenisa PZT by Babolat

Katowice, 6-8 kwiecień 2013

Polski Związek Tenisowy oraz Firma Babolat serdecznie zapraszają trenerów, rodziców, studentów i fanów tenisa do uczestnictwa w XIX Konferencji Trenerów Tenisa. Dzięki uprzejmości organizatorów turnieju BNP Paribas Katowice Open miejscem odbywania się imprezy będzie w dniach 6-8 Kwietnia br. w katowicki Spodek .

Advertisements

Dzięki współpracy tytułowego sponsora konferencji – firmy Babolat, w tym roku główną gwiazdą będzie pierwszy i obecny trener Rafaela Nadala Toni.

Toniego Nadala wspomagać będą najwyższej klasy światowej eksperci:

  • David Rodríguez Díaz – szef przygotowania Fizycznego w Akademii Barcelona Total Tenis, gdzie trenuje min. Rafael Nadal,
  • Hrvoje Zmajic – metodyk ITF (ponownie, ale z innymi tematami, na Wasze specjalne życzenie)
  • Lucien Nogues – uważany za najlepszego specjalistę od tuningu sprzętu tenisowego na świecie, który zajmuje się min. rakietami Rafaela i Agnieszki Radwańskiej.
  • Gael Moureaux  oraz Marie-Pierre Caizergues –  jedni z twórców systemu “Play and Connect”- rewolucyjnej rakiety tenisowej Babolata, wyposażonej w  układ elektroniczny umożliwiający trenerom  analizowanie “na bieżąco”, podczas gry oraz po jej zakończeniu, wielu danych do aplikacji smartfonowej i komputerowej dotyczących wykonywanych przez zawodników uderzeń.
  • Michał Filipiak oraz Dariusz Preisler – autorzy książki “Tenisowe przygody Radka i Kuby”

 

Zainteresowani mogą rejestrować się na stronie internetowej<www.konferencjatrenerowtenisa.pl> (będzie czynna w ciągu 1-2 dni) lub poprzez przysyłanie zgłoszeń drogą mailową an adres: <biuro@konferencjatrenerowtenisa.pl>

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY