SOFT TENNIS w fotografii!

SOFT TENNIS w fotografii!

Mniejsza gumowa piłeczka oraz lżejsza, bardziej elastyczna rakieta, której struny są naciągnięte z delikatniejszym natężeniem to główne różnice między tenisem a soft tenisem.

Advertisements

W Polsce nad tą azjatycką odmianą tenisa też się pracuje aczkolwiek nie jest to dyscyplina tak medialna w Europie jak w Azji, mimo to turniejów i chętnych do uczestnictwa nie brakuje.

Prezesem stowarzyszenia Polish Soft Tennis Association (PSTA) jest Tomasz Matuszelański. Aktualnym Mistrzem Europy jest Tomasz Sarnecki.

Na zeszłorocznych szesnastych Mistrzostwach Świata (w Taizhou – miasto we wschodnich Chinach, w prowincji Zhejiang, przy ujściu rzeki Ling Jiang do Morza Wschodniochińskiego) w singlu złote medale zdobyli: Chinka – Xie Siqi oraz Koreańczyk – Kim Jin Woong. W mikście – reprezentanci Korei Południowej – Park Kyucheol / Mun Hyegyeon. W deblu Pań: Takahashi / Hangai (Japonia). A w deblu Panów: Yukai Wen / Lin Wei Chieh (Tajpej). Drużynowo najlepsi byli Japończycy zarówno wśród Pań jak i Panów.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY