Select Page

PROMOCJA: “Ferie 2013 – wczasy narciarskie”. Białe szaleństwo!

teniski_promoInformacje o Promocji

Advertisements

Czas trwania Promocji:

Promocja trwa od 02 października 2012 r. do 22 października (20 dni) do godz. 23:59

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest przystąpienie do udziału, nie później niż do momentu jej zakończenia, z zastrzeżeniem spełnienia pozostałych wymagań określonych niniejszym regulaminem. Przystąpienie do udziału w Promocji polega na złożeniu oświadczenia o poparciu strony znajdującej się pod adresem www.teniski.pl poprzez kliknięcie oznaczenia “I like”/”Lubię to”, znajdującego się na stronie.

Drugim warunkiem jest umieszczenie kodu promocyjnego “C0001” na druku zamówienia wczasów, który znajduje się na stronie: www.teniski.pl/strona/zamow_wczasy i przesłanie go na podany na druku adres poczty e-mail.

Nagrody

Nagrodami w Promocji są voucher na serwis nart: ostrzenie, smarowanie, przygotowanie wiązań oraz skipass dla jednego członka rodziny gratis. Osoba, która do dnia 22 października na stronie www.teniski.pl wykupi wczasy narciarskie Słowacja – Ski Oravska Lesna otrzyma nagrodę skipass gratis a osoba, która do dnia 22 października na stronie WWW.teniski.pl wykupi wczasy Włochy – Vialattea/Sestriere – Cesana Torinese w podanym terminie wczasów, otrzyma vouchery uprawniające do 100% zniżki na serwis narciarski. Zniżka przewidziana jest dla dwóch członków rodziny (2 osób), która wykupi wczasy.

Liczba voucherów ograniczona jest do 40 osób. Decydować będzie kolejność zgłoszeń – pierwsze 40 osób, które wykupią wymienione powyżej wczasy na stronie teniski.pl otrzymają voucher uprawniający do zniżki.

Na czym polega zadanie?

Zadanie polega na:

a) wejdź na stronę www.teniski.pl

b) kliknij Lubię to!

c) dla każdej osoby, która do 20 października na stronie www.teniski wykupi wczasy: Słowacja – Ski Oravska Lesna lub Włochy – Vialattea/Sestriere – Cesana Torinese przyznane zostaną vouchery upoważniające do 100% zniżki na regulaminowe nagrody.

d) liczba voucherów ograniczona jest do 40 pierwszych osób, które wykupią wczasy.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY