Select Page

Peugeot razem z Brytyjską Federacją Tenisową LTA

Peugeot razem z Brytyjską Federacją Tenisową LTA

Francuski producent samochodów Peugeot oraz Brytyjska Federacja Tenisowa (LTA ? Lawn Tennis Association) podpisali porozumienie co do trzyletniego partnerstwa.

Advertisements

Peugeot jest już oficjalnym partnerem ATP World Tour a także ma kontrakty z takimi zawodnikami jak Novak Djokovic czy Jamie Murray.

Andrew Didlick, dyrektor ds. sponsoringu i promocji marki w Peugeot powiedział: ?Peugeot jest marką, która pragnie odgrywać kluczową rolę w rosnącej popularności tenisa. Nasze nowe inicjatywy na rok 2016 są dobre w czasie jako, że jest duża koncentracja na sporcie. Zasięg naszego produktu jest doskonale pozycjonowany aby wspierać organizacje LTA i ATP w swoich przedsięwzięciach oraz zachęcać więcej ludzi do tego wspaniałego sportu?.

Warunki kontraktowe nie zostały podane, Peugeot zobowiązał się do współpracy i wspierania LTA w zakresie podstawowych programów i inicjatyw wśród młodych adeptów tenisa w Wielkiej Brytanii.

Peugeot jest także partnerem French Open od roku 1984.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY