Select Page

Novak Djoković inspiruje ASICS. Nowa kolekcja butów do tenisa ziemnego!

Novak Djoković inspiruje ASICS. Nowa kolekcja butów do tenisa ziemnego!

Najlepsza rakieta świata, Novak Djoković sygnuje swoim nazwiskiem najnowszą kolekcję butów do tenisa ziemnego. Modele marki ASICS, które będą dostępne na rynku od 1 lipca, pasują zarówno do każdego poziomu umiejętności, jak i stylu gry.

Advertisements

W skład kolekcji ASICS NOVAK PACK wchodzą wiodące modele, w których na kortach można zobaczyć zarówno niedawnego zwycięzcę French Open, jak i najlepszą polską tenisistkę, Igę Świątek.

COURT FF NOVAK jest przeznaczony dla zawodników grających zdecydowanie bliżej siatki, zapewniając równowagę, elastyczność i stabilność. GEL-RESOLUTION 8 to z kolei propozycja dla tych, którzy preferują grę z głębi kortu, a SOLUTION SPEED FF2 jest lekkim i dynamicznym butem typu „all-court”.

Inspirację dla identyfikacji wizualnej stanowiła flaga Serbii, ojczyzny Djokovicia. Na języku modelu COURT FF NOVAK znalazł się napis „Inspired Together”, który odzwierciedla osobiste przekonanie światowej jedynki, że sport ma siłę jednoczenia oraz inspirowania ludzi na całym świecie.

Najnowsza kolekcja łączy w sobie zaawansowaną technologię i unikalny design. ASICS zawsze bierze pod uwagę moje sugestie, natomiast tym razem od samego początku byłem zaangażowany w proces projektowania. Wspólnie jeszcze wyżej podnosimy poziom gry w tenisa – powiedział Novak Djoković.

Kolekcja uwzględniająca łącznie sześć modeli będzie dostępna od 1 lipca na ASICS.com oraz Strefatenisa.com.pl.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY