Select Page

Naomi Osaka z Nike

Naomi Osaka z Nike

Obecna liderka rankingu WTA i triumfatorka dwóch turniejów Wielkiego Szlema (US Open i Australian Open) – Naomi Osaka podpisała nowy sponsorski kontrakt, tym razem z firmą Nike, chociaż wcześniej była związana z Adidasem.

Advertisements

W zeszłym roku ‘The Times” obwieścił, że zwycięzca w wyścigu po kontrakt odzieżowy japońskiej zawodniczki będzie musiał zapłacić około 8,5 miliona dolarów amerykańskich za rok, jednakże żadnych liczb nie podano.

21-letnia tenisistka będzie nosiła ubrania z logo Nike po raz pierwszy na turnieju Porsche Tennis Grand Prix w Stuttgarcie. Na korcie tenisowym Naomi stała się objawieniem ostatnich dziewięciu miesięcy jako, że przebojem wdarła się na szczyt rankingu WTA wygrywając po rząd dwa szlemy, stając się jednocześnie pierwszą Japonką na pozycji liderki i gorącym kąskiem dla firm reklamujących się poprzez tenis.

Od przełomowego zwycięstwa w US Open, pokonując także sponsorowaną przez Nike – Serenę Williams, Naomi Osaka podpisała sześć umów sponsorskich z pomocą wiodącej agencji IMG Tennis.

Mówiąc o nowym partnerstwie japońska zawodniczka powiedziała: “Nike to firma, która pisze historię swoją bogatą tradycją i mam nadzieję być częścią tych chwil w najbliższych nadchodzących latach”.

Amy Montagne, wiceprezydent i menedżer generalny kategorii globalnych w Nike dodała: “Naomi to niesamowity talent, który pomoże budować nasze zaangażowanie do inspirowania nowej generacji atletek i jesteśmy bardzo podekscytowani mając ją w naszym teamie”.

“Jestem pewien, że priorytetem Naomi jest kort tenisowy oraz zwycięstwa w kolejnych turniejach i Wielkie Szlemy. Jeśli będzie kontynuowała swoje dokonania wtedy świat będzie dla niej otworem” – dodał jej menedżer w IMG, Stuart Duguid.

Źródło: sportspromedia

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY