Select Page

Męski turniej rangi ATP World Tour 250 zagości w Ekwadorze

Dotychczasowe zawody w chilijskim Vina del Mar zostaną przeniesione w przyszłym roku do stolicy Ekwadoru ? Quito. Turniej na nawierzchni ceglastej odbędzie się na początku lutego i będzie zarządzany przez firmę ?IMLA de Colombia?, która także operuje zawodami Copa Claro ATP World Tour 250 w Bogocie. Zarząd ATP zatwierdził przenosiny na spotkaniu w Nowym Jorku w zeszłym tygodniu, chociaż ten ruch jest przedmiotem oficjalnej umowy pisemnej.

Advertisements

?To był bardzo ekscytujący rok dla mnie i naszej firmy IMLA aby mieć okazję być częścią nowego turnieju ATP w Quito w Ekwadorze? ? powiedział Manuel Mate, prezes ?IMLA de Colombia?
?Będąc z Kolumbii, Ekwador jest naszym najbliższym sąsiadem i krajem o jednym z większych ekonomicznych wzrostów, ze wspaniałym rozwojem turystyki oraz wielką bazą kibiców tenisa?,
?Wiemy, że to partnerstwo dwóch krajów z dwoma turniejami z cyklu ATP World Tour oraz promotorzy tenisa z pasją jak Fabricio Valdivieso spowodują rozwój tenisa na naszym kontynencie. Zawodnicy i fani pokochają turniej ATP 250 w Ekwadorze. Nie przegapcie go w lutym 2015?.
Najwyżej sklasyfikownym zawodnikiem z Ekwadoru w rankingu ATP jest Emilio Gomez, syn mistrza French Open z roku 1990 ? Andresa Gomeza. Obecnie jest 283 rakietą na świecie.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY