Marketing i sponsoring: PZT z nowymi partnerami

Marketing i sponsoring: PZT z nowymi partnerami

Polski Związek Tenisowy z nowymi partnerami

Advertisements

Dla PZT nastąpił przełom jeśli chodzi o współpracę z nowymi partnerami. Sponsorem strategicznym została firma LOTOS. Umowa została podpisana na początku lutego w Zielonej Górze. Mało tego rodzimy związek podpisał także umowy z forBET i OSHEE.

LOTOS

Spółka angażowała się wcześniej w tenis. Była sponsorem Agnieszki Radwańskiej oraz także Narodowego Dnia Tenisa na PGE Narodowym.

Zgodnie z umową, LOTOS będzie sponsorem strategicznym kobiecej i męskiej reprezentacji Polski, reprezentacji młodzieżowej i mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Firma obejmie także sponsoringiem strategicznym Drużynowe Mistrzostwa Świata Kobiet w Tenisie w Zielonej Górze.

Ponadto LOTOS będzie sponsorem tytularnym projektu „PZT LOTOS Team – Nadzieje Polskiego Tenisa”. To sztandarowy program wsparcia najzdolniejszych zawodników stworzony wspólnie przez LOTOS oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Tenisiści otrzymają wsparcie finansowe, a w zamian część środków z nagród przeznaczają na szkolenia w ramach TENIS 12 (model przyjęty w czołowych federacjach świata).

Umowa obejmuje sponsoring Narodowego Programu Upowszechniania Tenisa „Dzieciaki do Rakiet by LOTOS”. Koncern będzie ponadto sponsorem tytularnym Narodowego Dnia Tenisa na PGE Narodowym oraz projektu PZT LOTOS Polish Tour. Logo Grupy LOTOS znajdzie się na odzieży zawodników i na materiałach związanych z turniejami.

“Współpraca z Polskim Związkiem Tenisowym będzie przebiegać na wielu polach i ma dla nas duże znaczenie. Cieszymy się, że jako Grupa LOTOS możemy angażować się w ważne dla Polaków kwestie, a taką niewątpliwie jest sport. Wszyscy liczymy na sukcesy polskich tenisistów, którzy reprezentują nasz kraj na światowych kortach. Przez lata zachwycała nas gra Agnieszki Radwańskiej, teraz mamy nadzieję, że tak jak w przypadku skoczków narciarskich po zakończeniu kariery przez Adama Małysza, tak i teraz pojawią się kolejne, tenisowe talenty. Ponadto, współpraca z PZT to budowanie marki Grupy LOTOS jako firmy społecznie odpowiedzialnej”– powiedział Jarosław Wittstock, wiceprezes zarządu Grupy LOTOS ds. korporacyjnych.

OSHEE

“Wsparcie, jakie okazujemy sportowcom różnych dziedzin jest dla nas czymś naturalnym. Pasja oraz wola walki, jakie ich napędzają, są tym, co pozwala pokonywać przeszkody, własne ograniczenia i podnosi po upadku. Chcemy promować właśnie taką niezłomną postawę, jako wzór dla innych i dla naszej własnej marki” – powiedział Paweł Zierkiewicz, manager ds. eventów i sponsoringu sportowego firmy OSHEE.

Prezes PZT

“Teraz wszystko zależy już od tenisistów. Jeśli zgodzą się na warunki, mogą na tym zyskać. Nie podpisujemy tych umów dla siebie. Podpisujemy je po to, by pomóc im i całemu polskiemu tenisowi” – powiedział prezes PZT Mirosław Skrzypczyński.

ForBET

ForBET jako partner główny będzie wspierać PZT przez najbliższy rok. Firma szykuje ciekawe akcje promocyjne dla klientów, będzie mogła do swoich celów marketingowych wykorzystywać wizerunek reprezentantów Polski, logo będzie widoczne na kortach i imprezach oraz online.

“Dostrzegamy ogromny potencjał w tej dyscyplinie sportu i widzimy, że coraz więcej osób zainteresowanych jest naszą tenisową ofertą. Stąd też naturalnym krokiem była decyzja o związaniu się z Polskim Związkiem Tenisowym. Liczymy na to, że nasza współpraca przyniesie kolejne sukcesy naszych reprezentantów i będziemy mogli dołożyć swoją „cegiełkę” do rozwoju tej dyscypliny w Polsce”– powiedział dyrektor ds. marketingu forBET, Paweł Majewski.

Bukmacher jest mocno zaangażowany we wspieranie piłki nożnej (zresztą OSHEE także) i speedwaya.

źródło: pzt.pl oraz sportmarketing.pl

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY