Select Page

MARCELO RIOS – CZŁOWIEK KTÓREGO PRAWIE NIE ZNAMY. Wybraliśmy kilka ciekawych cytatów. Część druga.

okładkarios“Był obrzydliwy. Okropnie traktował Buda Collinsa (mąż). Podobno łamał dzieciakom długopisy, kiedy prosiły o autograf lub zapisywał nazwiska innych graczy swoim nazwiskiem. Był po prostu okropny. Pewnego razu na konferencji prasowej w Estorii (Portugalia), gdzie odbywał się turniej tenisowy Rios stał na podium i zadano mu pytanie. Bud zadał mu pytanie. A on odpowiedział przedstawicielowi ATP, którym mógł być Greg Sharko: “Nie będę odpowiadał na pytania od tego pana.” Wszyscy na widowni, wszystkie pozostałe ekipy prasowe były w szoku, że ktokolwiek mógł być tak niegrzeczny wobec Buda Collinsa. Następnego dnia trzydzieści sześć gazet napisało o tym jak nietaktownie Marcelo Rios zachował się wobec Buda Collinsa. Dlaczego to zrobił ? Bud skomentował to byłej dziewczynie Riosa, która wtedy była jego dziewczyną, która potem przestała nią być.Ona była dziennikarką telewizyjną i przeprowadziła wywiad z Budem. Bud powiedział coś o tym, że Rios powinien zwracać większą uwagę na swoją karierę sportową, że ma taki talent, ale że go marnuje. Nie wiem jak to dokładnie ujął, ale o to chodziło. W każdym razie Riosowi się to nie podobało.”

Advertisements

“Rios to największy dupek jakiego kiedykolwiek poznałem. Współcześni tenisiści prawdopodobnie mają takie samo zdanie o nim. Jeśli zapytasz się wszystkich graczy co o nim sądzą, to dostaniesz taką samą odpowiedź. Jeśli ktoś nie daje autografów dzieciakom, to jest dla mnie dupkiem (A co z jego grą?) Gówno mnie to obchodzi. Nie patrzę na niego. Dla mnie on jest idiotą. Nie wiem co jeszcze mam o nim powiedzieć. Nigdy przedtem tak o nikim nie mówiłem. Myślę, że on był najgorszą rzeczą jaka się mogła przytrafić tenisowi. Nie zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu przez 2, czy 3 dni. Jego stosunek do innych graczy był po prostu okropny. Naprawdę był najgorszy. Nigdy nie mówię niczego takiego o nikim, ale o nim muszę tak powiedzieć. Przykro mi.” – Ilie Nastase

– Tłum był jakby po naszej stronie a Rios uderzył piłkę prosto w kierunku osoby, którą akurat był mój szwagier. Nie było za to punktu karnego, ponieważ zdarzyło się to przy serwisie przeciwnika. Return był szalony. Obłęd, stary ! Rios po prostu zwariował !

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY