MARCELO RIOS – CZŁOWIEK KTÓREGO PRAWIE NIE ZNAMY. Ciekawe cytaty. Część trzecia – ostatnia.

okładkarios“Na turnieju w Buenos Aires widziałem dziewczynkę w wieku ok. 12 lat, która podbiegła do Riosa na korcie treningowym z prośbą o autograf. Rios wziął kartę z długopisem i miał dać autograf gdy nagle rzucił kartkę na ziemię i powiedział, że nie da autografu. Dziewczyna zaczęła płakać i powiedziała mu: “Mam nadzieję, że złamiesz obie nogi i nigdy już nie będziesz grać.” Rios odpowiedział “skurwiel” po hiszpańsku. Wtedy jej odpowiedział: “Nie płacz, dlaczego płaczesz, bądź twarda.” Nie wiem dlaczego Rios robił tak. Po co? Dlaczego nie dawał po prostu autografów? Potrafił być taki nielogiczny”.

Advertisements

“Pamiętam też czas kiedy Edberg, Graf i Rios mieli podpisane kontrakty z firmą Adidas. Konferencje prasowa, dzień przed rozpoczęciem turnieju wielkoszlemowego “French Open”, cała trójka na scenie siedzi w wygodnych, wysokich krzesłach prawie jak w tym starym show telewizyjmym “Dating Game”. Cała trójka w jednej linii. Dziennikarze przed nimi. Przedstawiciel firmy Adidas zadaje każdej osobie pytanie co szanują u siebie nawzajem w tenisie i co chcieliby kopiować w swojej grze. Edberg odpowiedział, że forehand Graf. Steffi powiedziała, że podoba jej się jak Edberg leci do siatki i świetnie na niej gra. I nadchodzi kolej Riosa, tego młodego dzieciaka, żółtodzioba w gronie Stefana Edberga i Steffi Graf, który odpowiada: “Nic, nie ma niczego w ich grze, co chciałbym mieć”. To było jak nagłe hamowanie rozpędzonego pociągu. Wszystkich dziennikarzy zamurowało i patrzyli na niego. Edberg i Graf byli zszokowani, ich odpowiedzi były takie poprawne i grzeczne. Nigdy nie można było powiedzieć złego słowa o Edbergu czy Graff, którzy byli tacy wielkoduszni. A Rios nie udowodnił niczego w tym momencie tym stwierdzeniem.”

“Rios brał udział w wielu skandalach, m.in. był wiele razy złapany przez dziennikarzy będąc pod wpływem alkoholu, bijąc się w barze, bijac się z policją, a nawet oddając mocz na gościa w toalecie dyskoteki.”

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY