Select Page

Jerzy Janowicz zaprasza do swojej szopy!

Nie cichną echa pełnej napięcia konferencji prasowej, w której to Jerzy Janowicz między innymi począł krytykować dziennikarzy, a także mówić o sportowej sytuacji w kraju. Zdarzenie to miało miejsce prawie dwa tygodnie temu, a nadal słowa lidera naszej reprezentacji tenisa ziemnego są gorącym tematem. 

Advertisements

Dlaczego tak się dzieje? Otóż sam tenisista nie daje zapomnieć o tym fakcie, występując w nowym spocie reklamowym swojego sponsora (firmy ATLAS) wraz z kierowcą wyścigowym – Maciejem Steinhofem i reprezentantem polski w żeglarstwie – Pawłem Tarnowskim. Wszystko mogłoby być w porządku, lecz w reklamie znajduje się element, który wręcz przywołuje słowa Jerzyka po meczu z Marinem Ciliciem w Pucharze Davisa – trzej panowie znajdują się w szopie. Szopa, w której to domniemanie trenuje Janowicz i inni sportowcy.

“Nie ma żadnej pomocy. Młodzi studiują, by potem wyjechać. Trenujemy gdzieś po szopach i to nie tylko w tenisie.” – mówił zdenerwowany łodzianin podczas konferencji prasowej.

W zwiastunie reklamy, utrzymanej w konwencji hip-hopowej, dodatkowo pada zdanie: “Przepraszam za moje wtopy (…) zapraszam do mojej szopy”.

Zwiastun reklamy poniżej:

Jerzy Janowicz z dystansem podchodzi do swoich “wybryków”. Jego słowa “How many times?!” wykrzyczane w stronę sędziny podczas ubiegłorocznego Australian Open, od razu przywołują sylwetkę rozwścieczonego polskiego tenisisty. Polak, rok temu, po wygranym meczu w Pucharze Davisa z reprezentantem Słowenii – Gregiem Zemlją, chwycił mikrofon i z uśmiechem na ustach zacytował samego siebie z jednego z turniejów wielkoszlemowych, czym rozbawił kibiców zgromadzonych we wrocławskiej Hali Stulecia.

Jak widać na przykładzie powyższego video, Jerzyk nie chce szybko zapomnieć o słowach, które poruszyły świat polskiego sportu.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

2 komentarze

  1. Według mnie Atlas bardzo pomysłowo wykorzystał całą sytuację, mnie zaciekawił i zmotywował do zajrzenia na stronkę zrobimycienabialo.pl widziałam że wrzucili tam też sceny zza kulis

    Reply
  2. Moim zdaniem reklama Atlasa jest bardzo fajna, oryginalna, takie reklamy chętnie się ogląda.

    Reply

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY