Jedne z najważniejszych dni Djokovicia w Czarnogórze!

Novak-Djokovic-likely-to-get-married-this-year-300x201Serbski tenisista, który po niedzielnym uniesieniu wimbledońskiego trofeum, powrócił na fotel lidera rankingu ATP – Novak Djoković, skierował się w stronę Czarnogóry. W tym małym bałkańskim państwie, razem ze swoją narzeczoną – Jeleną Ristić, na ślubnym kobiercu powiedzą sobie sakramentalne “tak”.

Advertisements

Novak Djoković i Jelena Ristić to jedna z najsłynniejszych par. Skromna Jelena, która rzadko kiedy udziela wywiadu, gości w sercu Novaka już od ośmiu lat. Belgradczyk zdecydował się na pierwszy krok w stronę ślubu ubiegłego roku, kiedy swoją życiową partnerkę poprosił o rękę. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, kiedy narzeczeni wezmą ślub.

W końcu decyzja została podjęta, Novak Djoković i Jelena Ristić wezmą ślub w Czarnogórze, a dokładnie w miejscowości Sveti Stefan. Przyszła para młoda jak i mieszkańcy “wybranego miasta” są w skowronkach i komentują, iż lepszej promocji dla miasta Sveti Stefan i całej Czarnogóry nie ma.

Wiele także mówiono o dacie ślubu – w internecie pojawiały się różne dni, lecz wszystko oscylowało wokół aktualnego tygodnia. Dokładna data była jednak owiana tajemnicą, którą znali tylko Novak i jego długoletnia miłość. Fani “pierwszej rakiety świata” nie mogli jednak przejść obojętnie obok tej sprawy i na własną rękę zaczęli prowadzić “ślubne śledztwo”. W internecie pojawiła się informacja, jako by głowa prawosławnego serbskiego kościoła w Czarnogórze – metropolita Amfilochiusz nie udzielił błogosławieństwa młodej parze ze względu na trwający post. A skoro błogosławieństwa nie ma, to i ślub odbyć się nie może. W kościele prawosławnym ostatni dzień postu przypada w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła czyli 12. lipca. Tak więc śledztwo mogło zostać zakończone. Jest jednak haczyk – mowa jest o ślubie kościelnym.

Informacja na temat ślubu po 12. lipca spaliła na panewce – najbardziej aktualna wieść płynąca z Bałkanów, mówi o Novaku i Jelenie stojących na ślubnym kobiercu już dzisiaj. Media, które z odległości będą obserwować to co dzieje się w Villi Miločer ( w miejscu gdzie ma odbyć się ślub) i na pobliskiej plaży (gdzie najprawdopodobniej zaproszeni goście będą świętować zawarcie związku małżeńskiego przez Novaka i Jelenę), donoszą, iż wszystko jest już przygotowane, brakuje tylko gości i najważniejszej pary. Miejsce, w którym odbędzie się ślub i wesele są bardzo dobrze strzeżone i niedostępne dla turystów, mieszkańców, dziennikarzy i paparazzi. W tym dniu Novak i Jelena chcą być z dala od codzienności – ten dzień ma być przeznaczony tylko dla nich i dla najbliższych.

– Nie jest znany ni jeden szczegół. Novak w ogóle nie wypowiadał się o ślubie. Nie będziemy dyskutować o rzeczach które mają związek z uroczystością, a informacje które zostały już w jakiś sposób podane nie są dokładne. Musicie zrozumieć, że ślub jest prywatną, a nie publiczną sprawą. Novak i Jelena chcą by tak zostało i to jest najważniejsze. – powiedziała Aleksandra Radujko, porte-parole Djokovicia.

Novak wraz ze swoją narzeczoną przylecieli na lotnisko Tivat, we wtorek tuż przed godziną 20. Zaraz po nich pojawili się na lotnisku rodzice i bracia przyszłego pana młodego. Co ciekawe – rodzina Jeleny Ristić zorganizuje drugie wesele, które odbędzie się 19. lipca w Belgradzie. Wszystko to ze względu na członków rodziny Ristić, którzy nie będą mogli znaleźć się w miejscowości Sveti Stefan na dzisiejszej uroczystości.

W internecie widnieje lista domniemanych nazwisk, które zagoszczą na ślubie. Według jednego z serbskich portali, Andy Murray będzie świadkiem. 6. lipca, z Novakiem zdobycie drugiego w karierze wimbledońskiego trofeum świętowali między innymi Hugh Jackman, David i Victoria Beckham, Orlando Bloom, Bradley Cooper i wiele innych. Ale czy oni też znajdą się na uroczystości?

Na drugi plan zszedł na moment fakt, iż Novak i Jelena spodziewają się dziecka. Śledząc bieżące wiadomości, będzie to najprawdopodobniej chłopczyk. Termin porodu przewidziany jest na październik.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY