Select Page

Firma Rogers odnowiła umowę na sponsoring turniejów w Kanadzie

Firma Rogers odnowiła umowę na sponsoring turniejów w Kanadzie

Tennis Canada, ciało zarządzające tenisem w Kanadzie oraz firma Rogers porozumiały się co do pięcioletniego przedłużenia umowy dotyczącej sponsoringu i prawa do nazwy turniejów Rogers Cup.

Advertisements

Według warunków umowy, Rogers, kanadyjskie przedsiębiorstwo telefonii bezprzewodowej, będzie nadal sponsorem tytularnym męskiego i kobiecego turnieju tenisowego do roku 2020 ? jest to kontynuacja partnerstwa od roku 2001.

Firma Rogers będzie także współpracowała z Tennis Canada nad inicjatywą rozwoju tenisa w Kanadzie i wspierania tenisowych talentów jako część umowy partnerskiej.

Porozumienie także przewiduje, że angielskojęzyczny sportowy kanał telewizyjny o nazwie Sportsnet (należący do Rogersa) będzie jedynym posiadaczem praw telewizyjnych do turniejów od 2016 roku. Wcześniej Sportsnet miał jedynie prawa do początkowych rund turniejów.

Dodatkowo francuskojęzyczny kanał sportowy TVA Sports na podstawie sublicencji uzyskał prawa do transmisji zawodów Rogers Cup do roku 2020.

Turnieje Rogers Cup rozgrywane są co roku w Montrealu i Toronto na kortach twardych, rywalizują mężczyźni i kobiety. Męska rywalizacja to turniej rangi Masters 1000 w rozgrywkach ATP Tour, damskie zawody to ranga Premier 5 w cyklu WTA.

W roku 2015 turniej mężczyzn odbędzie się w Montrealu w dniach 7-16 sierpnia, podczas gdy panie zagrają w Toronto w dniach 8-16 sierpnia.

Źródło: Sportspromedia

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

1 Comment

  1. To na pewno będzie emocjonujący turniej jak męski tak i damski no i cudowna atmosfera.
    Może się wybiorę?
    Pozdrawiam.

    Reply

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY