Eleven Sports z Laver Cup

Eleven Sports z Laver Cup

Eleven Sports z Laver Cup

Advertisements

Międzynarodowy sportowy nadawca firma Eleven Sports nabyła prawa medialne do pokazywania inaugurującego turnieju Laver Cup dla Belgii i Luksemburga. Turniej będzie trwał trzy dni i będzie składał się z dwóch drużyn: europejskiej (pod opieką Bjorna Borga) i reszta świata (best of the rest of the world, pod opieką Johna McEnroe). Zawody odbędą się w Pradze w O2 Arenie a początek zaplanowany jest na 22ego września.

Kontrakty na występ w tym nowatorskim przedsięwzięciu podpisali Roger Federer, Rafael Nadal, John Isner i Nick Kyrgios.

Widzowie w Belgii i Luksemburgu będą mieli dostęp do każdego meczu z rywalizacji przez Eleven Sports zarówno na platformach klasycznych jak i cyfrowych, tym samym firma powiększyła swoje portfolio praw medialnych tenisowych jako, że wcześniej nabyła prawa do turniejów ATP 250.

“Laver Cup to innowacyjny pomysł i my oczekujemy współpracy z organizatorami, aby pomóc uwolnić potencjał i rozwinąć zasięg tego ekscytującego wydarzenia wśród fanów w Belgii i Luksemburgu” – powiedział Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy w Eleven Sports

“To jest fantastyczny dodatek dla naszej silnej oferty i wspaniała szansa, żeby zaprezentować bardziej porywający sport w krajach gdzie tenis jest bardzo popularny”.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY