Select Page

Były nr 1 światowego tenisa otworzył akademię w Chinach

Niegdysiejszy nr 1 światowego tenisa – Juan Carlos Ferrero wraz ze swoim długoletnim trenerem – Antonio Martinezem Cascalesem otworzyli w Chinach, dokładniej w mieście Shenzhen, akademię tenisową – Gemdale-Ferrero International Tennis Academy. 

Advertisements

Ferrero wyraził swoje zadowolenie, iż może współpracować z Chinami nad nowo powstałą inicjatywą. “Czuję, że Shenzhen staje się naprawdę istotnym miastem dla tenisa ziemnego w Chinach. Dzięki wszechobecnej pracowitości i naszej filozofii szkolenia, jestem przekonany, że będziemy polepszać umiejętności tenisowe naszych uczniów i kształcić przyszłych mistrzów” – dodał Hiszpan.

Shenzen w tym roku jest gospodarzem dwóch turniejów. Już teraz na kortach akademii odbywa się turniej ATP Challenger Tour, zaś we wrześniu rozpoczną się zmagania w zawodach z serii ATP World Tour 250.

Gemdale-Ferrero International Academy obejmuje stadion, który mieści 5 tysięcy widzów, 20 kortów z twardą nawierzchnią, 8 kortów krytych ( 4 korty twarde i 4 korty ziemne).

Akademia zostanie oficjalnie otwarta we wrześniu bieżącego roku.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY