Boris Becker w Warszawie, TOP LEVEL TENNIS!

Boris Becker w Warszawie, TOP LEVEL TENNIS!

Boris BECKER pojawił się w Warszawie w środowe popołudnie na konferencji w klubie „Orzeł” na Podskarbińskiej, aby zapowiedzieć dwudniowe nagrywanie odcinków kursu online platformy TOP LEVEL TENNIS. Wraz z młodymi i zdolnymi zawodnik / trener z Leimen pokaże jak poprawnie należy wykonywać zagrania – podstawowe i te bardziej zaawansowane. Cel kursu to między innymi wskazówki merytoryczne oraz opowieści z życia niemieckiej legendy tenisa a także przykłady z jego bogatej historii na kortach. Jeden z odcinków będzie w całości poświęcony magii tenisa – dyscyplinie łączącej pokolenia i fanów z całego świata. Wszystko okraszone anegdotami Borisa.

Advertisements

TopLevelTennis.com S.A. to w całości polska spółka notowana na giełdzie NewConnect. Pomysłodawcami projektu są byli tenisiści – Tomasz Mrozowski oraz Artur Górski. Panowie mają za sobą wieloletnie doświadczenie tenisowe, co tłumaczy niezwykła znajomość rynku oraz możliwość dotarcia do największych gwiazd światowego tenisa. Co najważniejsze – spółka od momentu przejęcia – notuje ciągłe wzrosty cen akcji. Jest to dowód na rosnące aspiracje i zainteresowanie projektem Top Level Tennis.

„Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z takimi gwiazdami światowego formatu jak Dominika Cibulková, Urszula Radwańska, Boris Becker. Każda z tych gwiazd oferuje coś innego – pokazuje tenis od swojej własnej strony. Wspólnym mianownikiem jest propagowanie gry w tenisa i zarażanie nim ludzi na całym świecie” – mówi Tomasz Mrozowski, prezes spółki TopLevelTennis.com S.A.

„Tym bardziej cieszymy się, że robią to najlepsi w swoim fachu. Nic tak nie motywuje jak przykłady z życia zwycięzców wielkoszlemowych turniejów” – dodaje Artur Górski, wiceprezes.

Jakie są dalsze plany? Po nagraniach z udziałem Borisa Beckera przyjdzie czas na kolejne produkcje – planowana publikacja kursu zaplanowana jest na sierpień br. Gwiazdą będzie Wolfgang Thiem – Tata trzeciej rakiety na świecie – Dominika Thiema.
***
Strona internetowa – www.topleveltennis.com
Ula Radwańska Trailer –  https://vimeo.com/421457211

Trailer | Ula Radwańska from Top Level Tennis on Vimeo.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY