Select Page

Boris Becker w Warszawie, TOP LEVEL TENNIS!

Boris Becker w Warszawie, TOP LEVEL TENNIS!

Boris BECKER pojawił się w Warszawie w środowe popołudnie na konferencji w klubie „Orzeł” na Podskarbińskiej, aby zapowiedzieć dwudniowe nagrywanie odcinków kursu online platformy TOP LEVEL TENNIS. Wraz z młodymi i zdolnymi zawodnik / trener z Leimen pokaże jak poprawnie należy wykonywać zagrania – podstawowe i te bardziej zaawansowane. Cel kursu to między innymi wskazówki merytoryczne oraz opowieści z życia niemieckiej legendy tenisa a także przykłady z jego bogatej historii na kortach. Jeden z odcinków będzie w całości poświęcony magii tenisa – dyscyplinie łączącej pokolenia i fanów z całego świata. Wszystko okraszone anegdotami Borisa.

TopLevelTennis.com S.A. to w całości polska spółka notowana na giełdzie NewConnect. Pomysłodawcami projektu są byli tenisiści – Tomasz Mrozowski oraz Artur Górski. Panowie mają za sobą wieloletnie doświadczenie tenisowe, co tłumaczy niezwykła znajomość rynku oraz możliwość dotarcia do największych gwiazd światowego tenisa. Co najważniejsze – spółka od momentu przejęcia – notuje ciągłe wzrosty cen akcji. Jest to dowód na rosnące aspiracje i zainteresowanie projektem Top Level Tennis.

„Jesteśmy szczęśliwi, że możemy współpracować z takimi gwiazdami światowego formatu jak Dominika Cibulková, Urszula Radwańska, Boris Becker. Każda z tych gwiazd oferuje coś innego – pokazuje tenis od swojej własnej strony. Wspólnym mianownikiem jest propagowanie gry w tenisa i zarażanie nim ludzi na całym świecie” – mówi Tomasz Mrozowski, prezes spółki TopLevelTennis.com S.A.

„Tym bardziej cieszymy się, że robią to najlepsi w swoim fachu. Nic tak nie motywuje jak przykłady z życia zwycięzców wielkoszlemowych turniejów” – dodaje Artur Górski, wiceprezes.

Jakie są dalsze plany? Po nagraniach z udziałem Borisa Beckera przyjdzie czas na kolejne produkcje – planowana publikacja kursu zaplanowana jest na sierpień br. Gwiazdą będzie Wolfgang Thiem – Tata trzeciej rakiety na świecie – Dominika Thiema.
***
Strona internetowa – www.topleveltennis.com
Ula Radwańska Trailer –  https://vimeo.com/421457211

Trailer | Ula Radwańska from Top Level Tennis on Vimeo.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook