Select Page

BNP Paribas Polish Cup w Warszawie

BNP Paribas Polish Cup w Warszawie
Fundacja Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation zorganizuje trzeci turniej, tym razem w Warszawie, w historycznym dla polskiego tenisa obiekcie Legia Tenis & Golf przy ulicy Myśliwieckiej. BNP Paribas Polish Cup rangi ATP Challenger 80 odbędzie się w dniach 23-29 sierpnia 2021 roku i zostanie poprzedzony tradycyjnymi eliminacjami, a pula nagród wyniesie 44 820 euro + hospitality. Co ważne, sponsorem tytularnym pozostał BNP Paribas – największy sponsor tenisa na świecie. Kontynuowana jest także współpraca z dotychczasowymi partnerami, firmami: VEKA, Green Cell, Babolat, Tretorn oraz COMS. Partnerem medialnym wydarzenia ponownie będzie telewizja Polsat Sport.
– Bardzo się cieszę, że zorganizujemy ten turniej – mówi dyrektor Międzynarodowego Turnieju Tenisowego BNP Paribas Polish Cup Mariusz Fyrstenberg. – Wielu organizatorom nie udało się niestety przetrwać pandemii, a nasi sponsorzy docenili jakość naszej pracy i przedłużyli współpracę. Młodzi polscy zawodnicy ponownie dostaną szansę na zdobycie punktów do rankingu ATP i przede wszystkim uzyskanie bezcennego doświadczenia. Mamy wsparcie partnera Miasta Stołecznego Warszawa, co pozwoli nam na rozwój turnieju. Rozpoczęliśmy również strategiczną i długoletnią współpracę z tenisową marką Legii Warszawa. Plan się nie zmienił – pracujemy nad tym, by z roku na rok turniej rósł w siłę i w przyszłości należał do głównego cyklu ATP Tour. Ponownie skupimy się także m.in. na promocji ekologii i współpracy z utalentowanymi tenisistami w ramach Akademii Młodych Talentów.
Data turnieju podyktowana jest Igrzyskami Olimpijskimi, a na jej wybór wpłynęła również pandemia. Już dziś wiadomo, że jest terminem jednorazowym, w przyszłych latach BNP Paribas Polish Cup odbędzie się w innym terminie. Fundacja Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation zawarła z Legia Tenis & Golf porozumienie dotyczące współorganizacji tej imprezy na Myśliwieckiej na cztery najbliższe lata.
Młodych Talentów i Club Day, po raz pierwszy turniej wzbogacą Tennis Construction Cup, BNP Paribas Polish Cup Ladies Night oraz BNP Paribas Polish Cup Pro-Am. Rozwijana będzie strefa animacji dla najmłodszych – w tym roku rodzice dostaną możliwość pozostawienia swoich pociech na czas meczów pod opieką wyszkolonych animatorów, a w programie wydarzenia znajdzie się także m.in. interesująca oferta dla członków lokalnego biznesu – amatorskie turnieje tenisowe.
Źródło: www.bnpparibaspolishcup.com
Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY