Select Page

Australian Open z Ganten i iQiyi

Australian Open z Ganten i iQiyi

Chińska firma Ganten produkująca wodę będzie sponsorować “Happy Slam” czyli pierwszy turniej Wielkiego Szlema. Umowa będzie trwała cztery lata od 2018 roku do 2022. Ganten sponsorowało już w roku 2016 Shanghai Masters oraz w roku 2017 China Open jako oficjalny dostawca wody.

Advertisements

Odnowiono też umowę z platformą cyfrową iQiyi dotyczącą streamów. Podpisano umowę do 2021 roku. Chińska cyfrowa platforma video będzie transmitować turnieje pod egidą Tennis Australia w regionie Azja-Pacific, włączając w to następne cztery edycje Australian Open, Puchar Hopmana, zawody w Brisbane, World Tennis Challenge oraz kwalifikacje do dzikich kart AO. Ponadto iQiyi przyłączy się do sprzedaży produktów na oficjalnym sklepie AO. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Pekinie będzie także partnerem Kids Tennis Day, czyli wydarzenie promujące sport wśród najmłodszych. 106 edycja AO rozpocznie się 15 stycznia. Tytułów będą bronić Roger Federer i Serena Williams.

Źródło: sportspromedia

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY