Australian Open z Ganten i iQiyi

Australian Open z Ganten i iQiyi

Chińska firma Ganten produkująca wodę będzie sponsorować “Happy Slam” czyli pierwszy turniej Wielkiego Szlema. Umowa będzie trwała cztery lata od 2018 roku do 2022. Ganten sponsorowało już w roku 2016 Shanghai Masters oraz w roku 2017 China Open jako oficjalny dostawca wody.

Odnowiono też umowę z platformą cyfrową iQiyi dotyczącą streamów. Podpisano umowę do 2021 roku. Chińska cyfrowa platforma video będzie transmitować turnieje pod egidą Tennis Australia w regionie Azja-Pacific, włączając w to następne cztery edycje Australian Open, Puchar Hopmana, zawody w Brisbane, World Tennis Challenge oraz kwalifikacje do dzikich kart AO. Ponadto iQiyi przyłączy się do sprzedaży produktów na oficjalnym sklepie AO. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Pekinie będzie także partnerem Kids Tennis Day, czyli wydarzenie promujące sport wśród najmłodszych. 106 edycja AO rozpocznie się 15 stycznia. Tytułów będą bronić Roger Federer i Serena Williams.

Źródło: sportspromedia

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook