Select Page

ATP Monachium: Przysiężny o krok od II rundy

Michał Przysiężny był już o krok od awansu do II rundy turnieju ATP w Monachium. Polak niestety skreczował w meczu po ponad półtorej godziny gry i wyniku 6:2, 5:6. Jego przeciwnikiem był Australijczyk – Marinko Matosevic. 

Advertisements

Polak notowany niżej od swojego rywala stąpał twardo po korcie w premierowej partii spotkania. Od piątego gema udało mu się jednak narzucić własne tempo gry i nie pozwolić Matoseviciowi na powrót, przełamując go dwukrotnie. Przysiężny seta pierwszego po 28 minutach miał już w kieszeni.

Głogowianin nie odpuszczał i w kolejnej partii pokusił się o trochę wyższe prowadzenie – 5:1 tym samym był już jedną nogą w drugiej rundzie. Niestety, od tego momentu zaczęły się problemy “Ołówka”, który doznał w międzyczasie urazu stawu skokowego i powrócił do gry na kilka gemów. Następnie, przy stanie 6:5 dla Australijczyka, zrezygnował z dalszej gry.

W II rundzie BMW Open w Monachium przeciwnikiem Marinko Matosevicia będzie tryumfator pojedynku IstominKohlshreiber.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY