Select Page

ATP i Infosys ogłosiły strategiczne partnerstwo

ATP i Infosys ogłosiły strategiczne partnerstwo

Organizacja ATP World Tour poinformowała o strategicznej współpracy z firmą Infosys, która będzie nowym globalnym partnerem usług technologicznych oraz sponsorem platynowym na kolejne trzy lata.

Advertisements

Infosys, ogólnoświatowy lider w konsultingu i usługach technologicznych wspomoże ATP w rozwoju platformy analitycznej dla kibiców białego sportu i zawodników.

Przedsiębiorstwo technologiczne skorzysta z Infosys Information Platform (IIP) w celu rozwoju wyjątkowego Centrum Wyników i Statystyk (ATP Scores & Stats Centre), które będzie zarządzało, analizowało i tłumaczyło dużą liczbę danych z meczów tenisowych zarówno tych przeszłych jak i obecnych, dostarczy fanom w czasie rzeczywistym wiele informacji o rozgrywkach. Score & Stats Centre będzie dostępne na różnych kanałach.

Infosys ma zadanie także aby zreorganizować strefę zawodników tzw. ATP Player Zone jako nowej generacji platformę zaangażowania zawodników oraz aplikację mobilną, która pozwoli zawodnikom na rejestrowanie się na turnieje, przeglądanie informacji o możliwościach podróżowania i kontaktowania się z innymi tenisistami.

Ponadto, oprócz strategicznego partnerstwa technologicznego, Infosys będzie sponsorem organizacji ATP World Tour i kończącego sezon turnieju Masters Panów czyli Barclays ATP World Tour Finals do roku 2018.

Chris Kermode, prezydent ATP powiedział: ?Jesteśmy zachwyceni zapoczątkowaniem tej nowej współpracy z firmą Infosys. Możliwości technologiczne, statystyki i dane w męskim profesjonalnym tenisie są ogromne?.

?Dzisiejsze ogłoszenie partnerstwa jest świetną wiadomością dla ATP, witamy lidera przemysłu Infosys i robimy ważny krok w kierunku zbadania nowych okazji na tym polu. Oczekujemy rozwijania wielu ekscytujących inicjatyw, które są częścią naszego partnerstwa?.

Dr. Vishal Sikka, dyrektor wykonawczy Infosys dodaje: ?Dla mnie jako kibica tenisa, jest to naprawdę ekscytujące aby pomyśleć jak możemy wynaleźć cudowne, nowe i angażujące doświadczenia dla fanów. Wspaniałe przeżycia dla kibiców tenisa są tym co ATP zawsze mocno wspierała i teraz my możemy to polepszyć naszą wspólną pracą?.

?Fani wkrótce będą mieli okazję całkowicie zaangażować się w akcję, poczuć pasję i intensywność w każdym meczu a nawet więcej. Partnerstwo zobowiązuje nas do dostarczenia nowych doświadczeń w nowy sposób dla kibiców z całego świata oraz obsługę informacyjną wielu nowych typów zaangażowania klienta.?

Źródło: sportspromedia

www.interbookie.pl

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY