Select Page

ATP i ATP Media w partnerstwie z Amazon Prime Video. Serwis VOD dostarczy globalną transmisję z zawodów Next Gen ATP Finals.

ATP i ATP Media w partnerstwie z Amazon Prime Video. Serwis VOD dostarczy globalną transmisję z zawodów Next Gen ATP Finals.

Amazon Prime Video – technologiczny gigant Amazona i serwis video on demand (VOD) -podpisał dwuletni kontrakt z ATP (Association of Tennis Professionals) organizacyjnym ciałem męskich rozgrywek tenisowych oraz ciałem transmisyjnym czyli ATP Media.

Advertisements

Serwis VOD jest już teraz oficjalnym partnerem streamingowym ATP World Tour. Umowa obejmuje ogólnoświatowy przekaz poprzez Amazon Prime Video inauguracyjnego turnieju o nazwie Next Gen ATP Finals, rywalizację kończącą sezon najlepszych ośmiu zawodników z rankingu ATP World Tour w wieku 21 lat lub poniżej.

Porozumienie – które zaczyna się wydarzeniem w roku 2017 – da Amazonowi światowe prawa OTT (czyli over the top content), oprócz Chin za to wyłączne prawa w USA do transmisji Next Gen ATP Finals.

Zawody Next Gen ATP Finals w roku 2017 będą zorganizowane w Mediolanie w dniach 7-11 listopada. ATP ogłosiło także, że podczas tego turnieju będzie testować technologię ‘Hawk-Eye Live’ (?electronic line calls only? system). Oznacza to, że po raz pierwszy podczas rywalizacji ATP sędzia główny będzie jedynym na korcie sędzią, natomiast technologia będzie miała za zadanie oceniać czy piłka była w korcie czy był out. Ostateczne decyzje czy nowy system się przyjmie będą po opiniach tenisistów występujących w evencie.

Źródło: sportspromedia

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY