Select Page

ATP Cincinnati: Matkowski awansuje, Fyrstenberg odpada

Niegdysiejszy Polish Power – Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski przyzwyczaili nas do osobnych występów. W turnieju w Cincinnati wystartowali ze swoimi partnerami – “Frytka” wraz z Fabiem Fogninim, zaś “Matka” z Robertem Lindstedtem. Awans mógł świętować tylko polsko-szwedzki duet. 

Advertisements

W turnieju w Toronto, Marcin Matkowski również wystąpił w parze ze Szwedem, lecz już po pierwszej rundzie musiał uznać wyższość hiszpańskiej pary – David Ferrer/Guillermo Garcia-Lopez. Mały sukces w deblu zaliczył natomiast Mariusz Fyrstenberg, który grający u boku Włocha Fabia Fogniniego, przeszedł przez I rundę odsyłając do domu Ernestsa Gulbisa i Mihaiła Jużnego. Niestety polsko-włoski duet został zatrzymany już w kolejnej fazie turnieju Rogers Cup przez Ivana Dodiga i Marcela Melo.

Dzisiaj jako pierwsi na korcie pojawili “Frytka” i Fabio, którzy pewnie wygrali inauguracyjną partię spotkania przeciwko Santiago Giraldo i Guillermo Garica-Lopez. Niestety druga część meczu nie była już taka udana i włosko-polski duet musiał pożegnać się z turniejem Western & Southern Open w Cincinnati po super tie-breaku.

Udaną rywalizację natomiast zapisał na swoje konto Marcin Matkowski, który z Robertem Lindstedtem przybił sobie piątkę w geście triumfu nad Jamie Murrayem i Johnem Peersem. Panowie również rozgrywający super tie-break, okazali się w nim lepsi od brytyjsko-australijskiego debla i mogli po 73 minutach świętować awans do kolejnej rundy.

Guillermo Garcia-Lopez/ Santiago Giraldo – Mariusz Fyrstenberg / Fabio Fognini 3:6, 6:4, 10-3

Marcin Matkowski/ Robert Lindstedt  – Jamie Murray/John Peers  5:7, 6:3, 10-3

 

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY