Select Page

ATP Casablanca: Bednarek i Dlouhy w ćwierćfinale!

Niedawno pisaliśmy o sukcesie Tomasza Bednarka w Challengerze w Le Gosier, a po kilku dniach znów możemy przekazać Wam kolejną bardzo dobrą informację. Nasz reprezentant wraz z nowym partnerem – Czechem Lukasem Dlouhym, pokonał niemiecko-austriacką parę Kas/Knowle 6:3, 6:4. Dzięki temu zwycięstwu, polsko-czeski duet wystąpi w ćwierćfinale turnieju w Casablance.

Advertisements

Bednarek po niedawnym tryumfie w Le Gosier zmienił swojego partnera i wystartował w odbywającym się aktualnie turnieju ATP w Maroko. W lekko ponad 70 minut mógł kolejny raz unieść ręce w geście zwycięstwa i przybić piątkę z Lukasem Dlouhym. Debel świetnie radził sobie podczas środowego meczu, a co najważniejsze – breakpointowe okazje wykorzystywał w stu procentach. W drugiej odsłonie spotkania, nasz rodak wraz ze swoim partnerem stracili koncentrację, co skutkowało utratą kilku gemów. Przy stanie 4:1 dla Christophera Kasa i Juliana Knowle, polsko-czeska para wróciła z dalekiej podróży i zapisała na swoje konto 5 gemów z rzędu, zapewniając tym sobie miejsce w ćwierćfinale ATP w Casablance.

Bednarek i Dlouhy spotkają w ćwierćfinale po drugiej stronie siatki brytyjską parę Jonathan Marray i Colin Fleming.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY