Select Page

Architekci serwowali z ATLASEM

Na co dzień łączą pasję i precyzję. W miniony weekend połączyli je ze sportem. W dniach 7-9 czerwca, na poznańskim obiekcie Kortowo Tennis Club, architekci-tenisiści spotkali się na XXIII Mistrzostwach Polski Architektów w Tenisie. Jednym ze sponsorów zawodów TennisArchiCup 2013 była firma ATLAS.

Advertisements

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad osiemdziesięciu architektów. Część z nich przybyła, by walczyć o zwycięstwo w Mistrzostwach, inni stawiali swoje pierwsze kroki na korcie pod czujnym okiem trenerów w ramach prowadzonej Akademii Tenisa. O emocjach w trakcie rozgrywek, poziomie sportowym, znakomitej atmosferze i zaangażowaniu, zarówno doświadczonych, jak i początkujących architektów-tenisistów, najlepiej świadczy fakt, iż zupełnie oddali się oni grze i kibicowaniu kolegom i koleżankom. Namiot, w którym mogli obejrzeć bezpośrednią transmisję z rozgrywek na kortach Rolland Garros w Paryżu, świecił pustkami.

– Motto naszej firmy to “ATLAS wspiera fachowców”. Dajemy temu wyraz, wspierając wykonawców i architektów przy realizacjach inwestycji bez względu na ich skalę. Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko do aktywności branżowej – opowiadał Jacek Michalak, wiceprezes firmy ATLAS. – Fachowcami są dla nas również sportowcy – pasjonaci na kortach, boiskach, torach wyścigowych. Pragniemy im towarzyszyć i wspierać w rozwoju, w zdobywaniu kolejnych tytułów i pucharów. Zawody TennisArchiCup to idealny przykład synergii naszych działań i doskonały dowód na to, że chemia budowlana i tenis nie są odległymi tematami.

fot. Bartosz Jankowski / www.bartoszjankowski.pl /

Ogromną atrakcją pierwszego dnia była wideo-konferencja z Jerzym Janowiczem, łódzkim tenisistą, którego ATLAS wspiera od początku 2013 roku. Jerzy opowiadał m.in. o swoich ostatnich dokonaniach na paryskich kortach. Wywiad poprowadził Hubert Kwinta, dziennikarz, prywatnie i zawodowo pasjonat tenisa ziemnego. Dodatkowo, architekci wzięli udział w zabawie integracyjnej, której patronowała łódzka firma. Każdy z uczestników przed wejściem na salę otrzymał identyfikator w jednym z dwustu pasteli z palety nowych tynków cienkowarstwowych SAH. Zadanie polegało na odnalezieniu swojego “SAH-owego bliźniaka” kolorystycznego. Dwie pary, które odnalazły się w najkrótszym czasie, wygrały torby i plecaki tenisowe z autografem Jerzego Janowicza.

W sobotę i niedzielę architekci spotkali się z Radosławem Szymanikiem, kapitanem polskiej reprezentacji w walce o Puchar Davis, które to zawody odbędą się w połowie września. W trakcie warsztatów udzielał on uczestnikom bezcennych korcie na korcie. Architekci serwujący swoje pierwsze piłki mogli też wziąć udział w trzydniowych sesjach w ramach Akademii Tenisa. Była to dla nich niepowtarzalna okazja, by szlifować swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.

TAC_3_Fot.M-Active

Po oficjalnej ceremonii wręczenia nagród i pucharów, architekci i organizatorzy TennisArchiCup postanowili uroczyście podziękować Radosławowi Szymanikowi. Trzymając duży banner ze zdjęciami polskich reprezentantów oraz napisem “Grupa światowa czeka” – poprosili oni kapitana polskiej reprezentacji o wspólną fotografię. W ten sposób uczcili trzy dni wypełnione pięknymi sportowymi emocjami.

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY