Agnieszka Radwańska w programie “Open Court”: ?Zrobię wszystko co mogę, by wygrać turniej Wielkiego Szlema.?

Agnieszka Radwańska w programie “Open Court”: ?Zrobię wszystko co mogę, by wygrać turniej Wielkiego Szlema.?

Zwyciężczyni finału WTA w Singapurze w rozmowie z Patem Cashem dla programu ?Open Court? opowiada o tym, jak wyglądały pierwsze chwile po jej spektakularnej wygranej.

Zapytana o to, czy została zalana gratulacjami odpowiedziała: ?Dostałam setki wiadomości. Niestety mój telefon rozładował się i przez godzinę, czy dwie nawet nie mogłam go włączyć. Po prostu się zblokował, dlatego ciągle jeszcze odpisuję na sms-y. Jeśli ktoś jeszcze nie dostał ode mnie odpowiedzi, to niech wie, że przyjdzie.?

Agnieszka doceniła też zaangażowanie polskich fanów w kibicowanie w trakcie meczu: ?Byłam zaskoczona, tym, że było słychać tyle polskich głosów i widać tyle polskich flag. W tym tygodniu podpisałam naprawdę wiele polskich flag? Byłam szczęśliwa słysząc polskich fanów, kibice tutaj byli niewiarygodni?

O planach na kolejny rok powiedziała: ?Zrobię wszystko co mogę, by wygrać turniej Wielkiego Szlema.?

Prowadzący program Pat Cash zażartował sobie też, że to on nauczył Radwańską podczas ich ostatniego spotkania w Indiach, opadającego woleja ? zagrania, które zaparło dech w piersiach publiczności w Singapurze. Tenisistka odpowiedziała ?David zawsze mówi: o mój boże, zagrywasz opadający wolej zupełnie jak Pat Cash, to dokładnie ten ruch z Indii?.

Źródło: CNN ?Open Court?

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook