Select Page

Agnieszka Radwańska w programie “Open Court”: ?Zrobię wszystko co mogę, by wygrać turniej Wielkiego Szlema.?

Agnieszka Radwańska w programie “Open Court”: ?Zrobię wszystko co mogę, by wygrać turniej Wielkiego Szlema.?

Zwyciężczyni finału WTA w Singapurze w rozmowie z Patem Cashem dla programu ?Open Court? opowiada o tym, jak wyglądały pierwsze chwile po jej spektakularnej wygranej.

Advertisements

Zapytana o to, czy została zalana gratulacjami odpowiedziała: ?Dostałam setki wiadomości. Niestety mój telefon rozładował się i przez godzinę, czy dwie nawet nie mogłam go włączyć. Po prostu się zblokował, dlatego ciągle jeszcze odpisuję na sms-y. Jeśli ktoś jeszcze nie dostał ode mnie odpowiedzi, to niech wie, że przyjdzie.?

Agnieszka doceniła też zaangażowanie polskich fanów w kibicowanie w trakcie meczu: ?Byłam zaskoczona, tym, że było słychać tyle polskich głosów i widać tyle polskich flag. W tym tygodniu podpisałam naprawdę wiele polskich flag? Byłam szczęśliwa słysząc polskich fanów, kibice tutaj byli niewiarygodni?

O planach na kolejny rok powiedziała: ?Zrobię wszystko co mogę, by wygrać turniej Wielkiego Szlema.?

Prowadzący program Pat Cash zażartował sobie też, że to on nauczył Radwańską podczas ich ostatniego spotkania w Indiach, opadającego woleja ? zagrania, które zaparło dech w piersiach publiczności w Singapurze. Tenisistka odpowiedziała ?David zawsze mówi: o mój boże, zagrywasz opadający wolej zupełnie jak Pat Cash, to dokładnie ten ruch z Indii?.

Źródło: CNN ?Open Court?

Advertisements
Advertisements

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

PATIENCE, PERSISTENCE, PRESTIGE, PROGRESS

www.btatennis.com BARCELONA TENNIS ACADEMY