WTA z BeIN

WTA z BeIN

Kobieca Federacja Tenisowa (WTA) podpisała pięcioletni kontrakt telewizyjny z katarskim nadawcą BeIN Media Group.

Porozumienie oznacza, że BeIN będzie posiadać prawa do pokazywania wszystkich turniejów WTA (w tym także WTA Finals w Singapurze) na ponad 30 terytoriach włączając Hiszpanię, Stany Zjednoczone, Australię oraz przez Bliski Wschód i Amerykę Północną.

Umowa następuje po stworzeniu WTA Media czyli dedykowanemu ramieniu kobiecego tour’u ds. mediów we współpracy z Perform Media Group, które to będą odpowiedzialne za produkcję wszystkich eventów WTA Tour.

“Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem naszego partnerstwa z BeIN Media Group” – powiedział dyrektor wykonawczy WTA Steve Simon„To pozwoli WTA wykorzystać potencjał i dominację BeIN Sports na wielu terytoriach oraz ambitny plan wzrostu w innych regionach”.

John Learing, dyrektor zarządzający w WTA Media, powiedział: “Partnerstwo ze zdobywającą rynki wielosportową siecią BeIN pozwala nam wprowadzić nasz produkt dla nowej bazy kibiców. Ich stabilna pozycja właściciela atrakcyjnych produktów sportowych zwłaszcza piłki nożnej i rugby daje nam szansę przedstawić WTA szerszej rzeszy fanów innych sportów”.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro