WTA Monterrey: Ivanović gromi!

Serbski finał w Monterrey dla pięknej tenisistki! Ana Ivanović pokonała swoją rodaczkę Jovanę Jaksić 6:2, 6:1 i tym samym zdobyła 13. tytuł w karierze!

12. zawodniczka świata w turnieju w Meksyku pokonała między innymi polską tenisistkę – Urszulę Radwańską jak i niegdysiejszą najlepszą tenisistkę globu – Caroline Wozniacki. W finałowym pojedynku spotkała się jednak z 20-letnią Serbką, którą pokonała bez żadnych problemów.

Wynik 6:2, 6:1 mówi sam za siebie. Ivanović swoje chwile słabości przeżyła tylko na początku pierwszego seta, lecz potem powróciła do swojego stylu gra i przełamała swoją rywalkę. Sama również mogła zostać przełamana, lecz wszystkie próby zdobycia breaka ze strony młodszej rywalki zostały spalone na panewce.

Zwyciężczyni turnieju w Monterrey uzyskała 250 punktów w rankingu WTA, zaś druga z finalistek zdobyła ich 150 i dzięki nim wskoczyła do setki najlepszych tenisistek świata.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro