Select Page

WTA Madryt: Kubot powraca do rywalizacji!

Łukasz Kubot, który w niedzielę przegrał w finale kwalifikacji do zmagań w Madrycie z Rosjaninem Tejmurazem Gabaszwilim, wystąpi jednak w turnieju! Taki obrót sprawy nastąpił z powodu wycofania się Rogera Federera.

6:3, 6:3 – taki wynik ujrzał na tablicy lubinianin po rozegranym dwa dni temu spotkaniu w Madrycie. Wiedział, że nie będzie mógł powalczyć już w turnieju głównym. Jednak na jego szczęście – pomylił się.

Do całego zamieszania przyczynił się Roger Federer, który podjął decyzję o rezygnacji z turnieju w stolicy Hiszpanii. Szwajcar oczekuje trzeciego dziecka i jak na prawdziwego ojca przystało – chce być przy narodzinach. Niegdysiejszy lider rankingu panów napisał na Facebooku: „Zdecydowałem się wycofać z turnieju w Madrycie, ponieważ chcę być z moją żoną Mirką podczas tych kilku ekscytujących tygodni dla naszej rodziny. Przepraszam wszystkich moich fanów i mam nadzieję, że wrócę do Madrytu za rok.”

Z racji tego, iż Łukasz Kubot był najwyżej rozstawionym tenisistą w kwalifikacjach, to mógł zająć miejsce Federera.

Przed lubinianinem już jutro wielki sprawdzian. Polak w II rundzie turnieju Mutua Madrid Open skrzyżuje swoją rakietę z 28. zawodnikiem świata – Gillem Simonem.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij