WTA Cincinnati: Azarenka wycofuje się z turnieju

Niegdysiejsza liderka rankingu WTA – Wiktoria Azarenka w ostatniej chwili podjęła decyzję o wycofaniu się z rywalizacji w turnieju Western & Southern Open w Cincinnati. Białorusinka nadal nie może poradzić sobie z kontuzją kolana.

Wiktoria Azarenka najwidoczniej nie do końca wyleczyła nękającą ją dosyć długo kontuzję. Po świetnych występach na początku sezonu – w Brisbane i Melbourne, zdecydowała się nie występować przez ponad miesiąc na profesjonalnych kortach. Wróciła na turniej w Indian Wells lecz nie był to udany”come back”. Białorusinka odpadła już po swoim pierwszym meczu. Kolejne turnieje, w których tenisistka z Mińska brała udział, kończyły się fiaskiem już w początkowej ich fazie. Ostatnią porażkę odniosła w Toronto, gdzie musiała uznać wyższość Agnieszki Radwańskiej w ćwierćfinale turnieju Rogers Cup.

Białorusinka, podejmując decyzję o wycofaniu się z zawodów musi mieć na uwadze, iż w następnym zestawieniu WTA, z pewnością powędruje w dół. W tamtym roku, wygrała w finale z Sereną Williams i podniosła najważniejsze trofeum Western & Southern Open.

 

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro