Wimbledon: Matkowski bez Fyrstenberga w II rundzie

Marcin Matkowski i jego nowy partner Juan Sebastian Cabal, triumfowali w środowym spotkaniu I rundy gry podwójnej wielkoszlemowego turnieju Wimbledon. Polak i Kolumbijczyk pokonali Marcela Demolinera i Purava Raję 6:2, 6:4, 6:4.

Marcin Matkowski i Mariusz Fyrstenberg zrezygnowali ze wspólnych występów po nieudanym stracie w tegorocznym Roland Garros, kiedy z turniejem musieli się pożegnać już w I rundzie. Nowym partnerem „Matki” stał się 28-letni Kolumbijczyk – Juan Sebastian Cabal.

Matkowski i Cabal bez żadnych problemów poradzili sobie ze swoimi dzisiejszymi przeciwnikami. W partii otwarcia pokazali swoje umiejętności wychodząc na czterogemowe prowadzenie, które utrzymali do końca pierwszego seta. Druga i trzecia odsłona meczu były już nieco bardziej wyrównane, lecz to polsko-kolumbijski duet zdobywał przełamania, których nie pozwolił już sobie odebrać. Po godzinie i 42 minutach Hindus i Brazylijczyk musieli pogratulować zwycięstwa swoim rywalom.

Kolejnymi przeciwnikami Marcina Matkowskiego i Juana Sebastiana Cabala będzie słowacko-szwedzka para Zelenay/Silejstroem bądź brytyjsko-australijski debel -Murray/Smith.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro