Wimbledon: Kubot melduje się w III rundzie!

Łukasz Kubot po dość wyrównanym boju, pokonał Dusana Lajovicia w II rundzie Wimbledonu 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3, 7:6 (3). W kolejnej rundzie stanie twarzą w twarz z Kanadyjczykiem – Milosem Raoniciem.

32-letni lubinianin powoli zmierza w stronę rezultatu sprzed roku. Wtedy to swoją przygodę na trawie zakończył ćwierćfinałową porażką w polskim pojedynku przeciwko Jerzemu Janowiczowi. Dzisiejsza wymęczona wygrana z Serbem Dusanem Lajoviciem, z którym Kubot nie miał okazji jeszcze skrzyżować rakiety pozwoliła mu na nabranie większej pewności siebie przed czekającym go w III rundzie trudnym sprawdzianem.

Czwartkowe spotkaniu obu tenisistów należało początkowo do młodego belgradczyka, który po 50 minutach mógł zapisać pierwszą partię na swoje konto. W drugiej odsłonie spotkania na tablicy wyników znów pojawił się ten sam rezultat, lecz tym razem z korzyścią dla naszego rodaka. Kubot niesiony triumfem w drugim secie, nie pozwolił przeszkodzić sobie w drodze do zwycięstwa i uniósł ręce w geście zwycięstwa w dwóch kolejnych odsłonach.

Mecz trwał 3 godziny i 5 minut.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij