Select Page

VIII turniej TOSMAK CUP

tosmak

Już w najbliższą sobotę i niedzielę, tj. 25. i 26. maja odbędzie się ósmy, przedostatni turniej z cyklu TOSMAK CUP. Z przykrością jednak informujemy, iż ze względu na odbywającą się w tych samym czasie Talentiadę, najstarsze kategorie – pomarańczowa i zielona zostają odwołane.
 

Kategorie młodsze odbędą się:
-kategoria niebieska (5-6 lat)- 26 maja, start 11:00
-kategoria czerwona (7-8 lat)- 25 maja, start 14:00

 

Rozgrywki organizowane pod patronatem Tenis10 i tym razem dostarczą zawodnikom niezapomnianych sportowych wrażeń, a trudy walki na korcie umilą słodkie przekąski i liczne nagrody dla najlepszych!

 

Wszystkich małych tenisistów serdecznie zapraszamy!

 

Zgłoszenia do turniejów należy nadsyłać nie później niż do piątku (poprzedzającego dzień turniejowy)  do godz. 18.00 w formie sms-a (603283336) lub e-mailem na adres  biuro@parktenisowy.pl . W treści zgłoszenia proszę wpisać: imię, nazwisko, rok urodzenia, nazwa klubu, nr kontaktowy, adres e-mail.”

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij