Versmold: Ula Radwańska szybko żegna się z turniejem

Urszula Radwańska – aktualna 103. rakieta globu, zakończyła rywalizację na II rundzie turnieju z cyklu ITF – Reinert Open. Polka nie dała rady Ukraince Katerynie Kozłowej.

Po niezbyt dobrych występach w ostatnich turniejach, w których młodsza z sióstr Radwańskich nie wychodziła poza drugą rundę, swoich sił spróbowała w turnieju z cyklu ITF. Krakowiance nie było dane długie świętowanie po pokonaniu w I rundzie Jekateriny Byczkowej. Zapały naszej rodaczki ostudziła w niecałe półtorej godziny 20-letnia Kataryna Kozłowa.

Polka nawiązała walkę jedynie w partii otwarcia. W ostateczności jednak pierwszy set padł łupem młodszej tenisistki. Drugi set to już dominacja Kozłowej, która zdobyła o 4 gemy więcej od swojej rywalki i mogła cieszyć się z awansu do ćwierćfinału turnieju w Versmold.

Kateryna Kozłowa – Urszula Radwańska 7:5, 6:2

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro