Toni Nadal w Polsce!

XIX Konferencja Trenerów Tenisa PZT by Babolat

Katowice, 6-8 kwiecień 2013

Polski Związek Tenisowy oraz Firma Babolat serdecznie zapraszają trenerów, rodziców, studentów i fanów tenisa do uczestnictwa w XIX Konferencji Trenerów Tenisa. Dzięki uprzejmości organizatorów turnieju BNP Paribas Katowice Open miejscem odbywania się imprezy będzie w dniach 6-8 Kwietnia br. w katowicki Spodek .

Dzięki współpracy tytułowego sponsora konferencji – firmy Babolat, w tym roku główną gwiazdą będzie pierwszy i obecny trener Rafaela Nadala Toni.

Toniego Nadala wspomagać będą najwyższej klasy światowej eksperci:

  • David Rodríguez Díaz – szef przygotowania Fizycznego w Akademii Barcelona Total Tenis, gdzie trenuje min. Rafael Nadal,
  • Hrvoje Zmajic – metodyk ITF (ponownie, ale z innymi tematami, na Wasze specjalne życzenie)
  • Lucien Nogues – uważany za najlepszego specjalistę od tuningu sprzętu tenisowego na świecie, który zajmuje się min. rakietami Rafaela i Agnieszki Radwańskiej.
  • Gael Moureaux  oraz Marie-Pierre Caizergues –  jedni z twórców systemu „Play and Connect”- rewolucyjnej rakiety tenisowej Babolata, wyposażonej w  układ elektroniczny umożliwiający trenerom  analizowanie „na bieżąco”, podczas gry oraz po jej zakończeniu, wielu danych do aplikacji smartfonowej i komputerowej dotyczących wykonywanych przez zawodników uderzeń.
  • Michał Filipiak oraz Dariusz Preisler – autorzy książki „Tenisowe przygody Radka i Kuby”

 

Zainteresowani mogą rejestrować się na stronie internetowej<www.konferencjatrenerowtenisa.pl> (będzie czynna w ciągu 1-2 dni) lub poprzez przysyłanie zgłoszeń drogą mailową an adres: <biuro@konferencjatrenerowtenisa.pl>

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro