Sponsoring w tenisie: FedEx razem z IPTL

Organizatorzy International Premier Tennis League (IPTL) podpisali umowę sponsorską z FedEx Express.
Firma została oficjalnym partnerem logistycznym nowych rozgrywek tenisowych dołączając do sponsora tytularnego Coca-Cola oraz obecnego partnera – Qatar Airways.
Inauguracyjna edycja IPTL rozpoczęła się 28 listopada i potrwa do 13 grudnia. Mecze rozgrywane są w czterech miastach: Manila, Singapur, Delhi i Dubaj.

„Jesteśmy zachwyceni uczestnictwem w najnowszym przedsięwzięciu profesjonalnej ligi tenisowej” powiedział Raj Subramaniam, wiceprezydent wykonawczy ds. marketingu i komunikacji w FedEx Services. „W przeszłości FedEx z powodzeniem angażował się w marketing sportowy celem komunikacji z klientami. Liga IPTL dostarcza nową platformę do komunikacji z klientami dodając i dzieląc wspólnie takie cechy rozpoznawcze firmy FedEx jak szybkość i precyzja„.

Globalny gigant logistyczny jest obecnie sponsorem zarówno Roland Garros jak i ATP.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook