Sponsoring: GDF Suez dołączyło do Roland Garros

Francuska firma energetyczna GDF Suez rozszerzyła współpracę z Francuską Federacją Tenisa (FFT) włączając do swoich działań sponsorowanie obiektu Roland Garros i turnieju French Open.

Finansowe szczegóły umowy nie zostały podane natomiast kontrakt został podpisany na pięć lat.

GDF Suez – które jest partnerem FFT od 22 lat – dołączyło do takich firm jak IBM, Emirates, FedEx, Lacoste, Longines, Perrier i Peugeot jako oficjalny partner paryskiego kompleksu Roland Garros oraz turnieju wielkoszlemowego.

Tegoroczny French Open to drugi z czterech wielkoszlemowych imprez tenisowego sezonu i będzie odbywał się od 25-ego maja do 8-ego czerwca.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij