Recenzja urządzenia Qlipp

Recenzja urządzenia Qlipp

Dzisiaj miałem okazje przetestować to urządzenie, zamontowanie czujnika jest bezproblemowe, tak samo jak obsługa aplikacji. To duży plus. Łatwość aplikacji pozwala cieszyć się grą jednocześnie śledząc wyniki jakie osiągamy. Statystyki, które pokazuje qlipp są bardzo ciekawe, rodzaj uderzenia, prędkość! Umożliwia nam monitorowanie rozwoju jaki możemy osiągnąć! Jak dla mnie to bardzo ważna sprawa, samemu możemy monitorować czy stajemy się lepsi!

Chociaż największą frajdę dostarczyło mi nagrywanie gry i odtwarzanie w zwolnionym tempie! Mistrzostwo świata, można przeanalizować jak ustawiamy się do uderzenia, co trzeba poprawić. W końcu aplikacja, która w tak wyraźny sposób pozwala na analize gry i błędów!

Piotr

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

topspin-pro