PROMOCJA: „Ferie 2013 – wczasy narciarskie”. Białe szaleństwo!

teniski_promoInformacje o Promocji

Czas trwania Promocji:

Promocja trwa od 02 października 2012 r. do 22 października (20 dni) do godz. 23:59

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest przystąpienie do udziału, nie później niż do momentu jej zakończenia, z zastrzeżeniem spełnienia pozostałych wymagań określonych niniejszym regulaminem. Przystąpienie do udziału w Promocji polega na złożeniu oświadczenia o poparciu strony znajdującej się pod adresem www.teniski.pl poprzez kliknięcie oznaczenia „I like”/”Lubię to”, znajdującego się na stronie.

Drugim warunkiem jest umieszczenie kodu promocyjnego „C0001” na druku zamówienia wczasów, który znajduje się na stronie: www.teniski.pl/strona/zamow_wczasy i przesłanie go na podany na druku adres poczty e-mail.

Nagrody

Nagrodami w Promocji są voucher na serwis nart: ostrzenie, smarowanie, przygotowanie wiązań oraz skipass dla jednego członka rodziny gratis. Osoba, która do dnia 22 października na stronie www.teniski.pl wykupi wczasy narciarskie Słowacja – Ski Oravska Lesna otrzyma nagrodę skipass gratis a osoba, która do dnia 22 października na stronie WWW.teniski.pl wykupi wczasy Włochy – Vialattea/Sestriere – Cesana Torinese w podanym terminie wczasów, otrzyma vouchery uprawniające do 100% zniżki na serwis narciarski. Zniżka przewidziana jest dla dwóch członków rodziny (2 osób), która wykupi wczasy.

Liczba voucherów ograniczona jest do 40 osób. Decydować będzie kolejność zgłoszeń – pierwsze 40 osób, które wykupią wymienione powyżej wczasy na stronie teniski.pl otrzymają voucher uprawniający do zniżki.

Na czym polega zadanie?

Zadanie polega na:

a) wejdź na stronę www.teniski.pl

b) kliknij Lubię to!

c) dla każdej osoby, która do 20 października na stronie www.teniski wykupi wczasy: Słowacja – Ski Oravska Lesna lub Włochy – Vialattea/Sestriere – Cesana Torinese przyznane zostaną vouchery upoważniające do 100% zniżki na regulaminowe nagrody.

d) liczba voucherów ograniczona jest do 40 pierwszych osób, które wykupią wczasy.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

Kontestacja