Select Page

Poznań Open: Młody pogromca Janowicza zagra w Poznaniu

Zaledwie 17-letnia wschodząca gwiazda chorwackiego tenisa – Borna Ćorić zaprezentuje swoje umiejętności w zbliżającym się Challengerze w Poznaniu. 

Młody tenisista z Zagrzebia zawdzięcza swoją sławę w Polsce po ogromnej niespodziance, którą sprawił na początku kwietnia w warszawskim Torwarze podczas Pucharu Davisa. Ćorić po niezwykle zaciętym pojedynku ze starszym od siebie liderem polskiej reprezentacji – Jerzym Janowiczem, wygrał w pięciu setach. Dzięki temu zwycięstwu Chorwaci zapewnili sobie awans do baraży o Grupę Światową.

Młody tenisista ma na swoim koncie fenomenalne mecze i wielkie sukcesy. W ubiegłym roku uniósł trofeum juniorskiego U.S Open, wygrywając w trzech setach z Australijczykiem Thanasijem Kokkinakisem. W tym samym roku wygrał cztery turnieje z cyklu ITF Futures w Wielkiej Brytanii, w Turcji i w Nigerii.

Turniej Poznań Open będzie trwał osiem dni – od 12.07 do 20.07.

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij