Peugeot razem z Brytyjską Federacją Tenisową LTA

Peugeot razem z Brytyjską Federacją Tenisową LTA

Francuski producent samochodów Peugeot oraz Brytyjska Federacja Tenisowa (LTA ? Lawn Tennis Association) podpisali porozumienie co do trzyletniego partnerstwa.

Peugeot jest już oficjalnym partnerem ATP World Tour a także ma kontrakty z takimi zawodnikami jak Novak Djokovic czy Jamie Murray.

Andrew Didlick, dyrektor ds. sponsoringu i promocji marki w Peugeot powiedział: ?Peugeot jest marką, która pragnie odgrywać kluczową rolę w rosnącej popularności tenisa. Nasze nowe inicjatywy na rok 2016 są dobre w czasie jako, że jest duża koncentracja na sporcie. Zasięg naszego produktu jest doskonale pozycjonowany aby wspierać organizacje LTA i ATP w swoich przedsięwzięciach oraz zachęcać więcej ludzi do tego wspaniałego sportu?.

Warunki kontraktowe nie zostały podane, Peugeot zobowiązał się do współpracy i wspierania LTA w zakresie podstawowych programów i inicjatyw wśród młodych adeptów tenisa w Wielkiej Brytanii.

Peugeot jest także partnerem French Open od roku 1984.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook