Organizacja ATP ogłosiła podpisanie globalnego kontraktu sponsorskiego z firmą Peugeot wraz z rozpoczęciem turnieju BNP Paribas Masters w Paryżu.

Peugeot będzie platynowym partnerem oraz oficjalnym samochodem ATP w roku 2016. Firma zapewni dostarczenie 500 pojazdów do obsługi transportowej na ponad 20 zawodów na całym świecie.

Umowa zwiększa obecność marki Peugeot w tenisie. Firma związana z Rolandem Garrosem przez ponad trzy dekady a obecnie z czołowymi tenisistami świata takimi jak Novak Djokovic, David Ferrer, Juan Martin del Potro czy David Goffin wśród szerokiej rzeszy ambasadorów marki.

Dodatkowymi elementami kontraktu są: obecność na oficjalnej stronie ATP, prezentacja sponsorska w programie ATP World Tour Uncovered oraz w cotygodniowym show telewizyjnym.

„Peugeot ma bogatą historię w naszym sporcie i ta długoletnia współpraca z ATP World Tour scementuje pozycję jako wyjątkową markę samochodową w tenisie” – powiedział Chris Kermode, dyrektor wykonawczy i prezydent ATP.

„Jako że doświadczamy coraz większe rekordy oglądalności, jesteśmy zachwyceni partnerstwem z tak uznaną międzynarodową marką jaką jest Peugeot i witamy w naszym rosnącym portfolio sponsorów”.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.