Select Page

Męski turniej rangi ATP World Tour 250 zagości w Ekwadorze

Dotychczasowe zawody w chilijskim Vina del Mar zostaną przeniesione w przyszłym roku do stolicy Ekwadoru ? Quito. Turniej na nawierzchni ceglastej odbędzie się na początku lutego i będzie zarządzany przez firmę ?IMLA de Colombia?, która także operuje zawodami Copa Claro ATP World Tour 250 w Bogocie. Zarząd ATP zatwierdził przenosiny na spotkaniu w Nowym Jorku w zeszłym tygodniu, chociaż ten ruch jest przedmiotem oficjalnej umowy pisemnej.

?To był bardzo ekscytujący rok dla mnie i naszej firmy IMLA aby mieć okazję być częścią nowego turnieju ATP w Quito w Ekwadorze? ? powiedział Manuel Mate, prezes ?IMLA de Colombia?
?Będąc z Kolumbii, Ekwador jest naszym najbliższym sąsiadem i krajem o jednym z większych ekonomicznych wzrostów, ze wspaniałym rozwojem turystyki oraz wielką bazą kibiców tenisa?,
?Wiemy, że to partnerstwo dwóch krajów z dwoma turniejami z cyklu ATP World Tour oraz promotorzy tenisa z pasją jak Fabricio Valdivieso spowodują rozwój tenisa na naszym kontynencie. Zawodnicy i fani pokochają turniej ATP 250 w Ekwadorze. Nie przegapcie go w lutym 2015?.
Najwyżej sklasyfikownym zawodnikiem z Ekwadoru w rankingu ATP jest Emilio Gomez, syn mistrza French Open z roku 1990 ? Andresa Gomeza. Obecnie jest 283 rakietą na świecie.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook