MARCELO RIOS – CZŁOWIEK KTÓREGO PRAWIE NIE ZNAMY. Wybraliśmy kilka ciekawych cytatów. Część druga.

okładkarios„Był obrzydliwy. Okropnie traktował Buda Collinsa (mąż). Podobno łamał dzieciakom długopisy, kiedy prosiły o autograf lub zapisywał nazwiska innych graczy swoim nazwiskiem. Był po prostu okropny. Pewnego razu na konferencji prasowej w Estorii (Portugalia), gdzie odbywał się turniej tenisowy Rios stał na podium i zadano mu pytanie. Bud zadał mu pytanie. A on odpowiedział przedstawicielowi ATP, którym mógł być Greg Sharko: „Nie będę odpowiadał na pytania od tego pana.” Wszyscy na widowni, wszystkie pozostałe ekipy prasowe były w szoku, że ktokolwiek mógł być tak niegrzeczny wobec Buda Collinsa. Następnego dnia trzydzieści sześć gazet napisało o tym jak nietaktownie Marcelo Rios zachował się wobec Buda Collinsa. Dlaczego to zrobił ? Bud skomentował to byłej dziewczynie Riosa, która wtedy była jego dziewczyną, która potem przestała nią być.Ona była dziennikarką telewizyjną i przeprowadziła wywiad z Budem. Bud powiedział coś o tym, że Rios powinien zwracać większą uwagę na swoją karierę sportową, że ma taki talent, ale że go marnuje. Nie wiem jak to dokładnie ujął, ale o to chodziło. W każdym razie Riosowi się to nie podobało.”

„Rios to największy dupek jakiego kiedykolwiek poznałem. Współcześni tenisiści prawdopodobnie mają takie samo zdanie o nim. Jeśli zapytasz się wszystkich graczy co o nim sądzą, to dostaniesz taką samą odpowiedź. Jeśli ktoś nie daje autografów dzieciakom, to jest dla mnie dupkiem (A co z jego grą?) Gówno mnie to obchodzi. Nie patrzę na niego. Dla mnie on jest idiotą. Nie wiem co jeszcze mam o nim powiedzieć. Nigdy przedtem tak o nikim nie mówiłem. Myślę, że on był najgorszą rzeczą jaka się mogła przytrafić tenisowi. Nie zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu przez 2, czy 3 dni. Jego stosunek do innych graczy był po prostu okropny. Naprawdę był najgorszy. Nigdy nie mówię niczego takiego o nikim, ale o nim muszę tak powiedzieć. Przykro mi.” – Ilie Nastase

– Tłum był jakby po naszej stronie a Rios uderzył piłkę prosto w kierunku osoby, którą akurat był mój szwagier. Nie było za to punktu karnego, ponieważ zdarzyło się to przy serwisie przeciwnika. Return był szalony. Obłęd, stary ! Rios po prostu zwariował !

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook

Kontestacja