Li Na globalną ambasadorką Wuhan Open

Li Na globalną ambasadorką Wuhan Open

Była chińska tenisistka Li Na została globalną ambasadorką turnieju tenisowego WTA – Wuhan Open.

Dwukrotna zwyciężczyni wielkoszlemowa będzie zaangażowana w promocyjne kampanie dla Wuhan Open i będzie uczestniczyć w paryskiej imprezie French Open na rzecz wspierania chińskiego turnieju.

34-latka również wspomoże w sprawach kibicowskich podczas eventu i będzie brać udział w różnych inicjatywach aby zwiększyć uczestnictwo młodzieży w tenisie.

“Moje rodzime miasto Wuhan to miejsce gdzie zaczynałam swoją tenisową karierę”, „Tenis dał mi wszystko co chciałam i chciałabym oddać wszystko co zawdzięczam tenisowi” – powiedziała Li Na.

„Umożliwiając bardziej zwykłym ludziom granie w tenisa i cieszenie się nim rozwinie moją tenisową karierę oraz spełni podstawowe intencje i założenia zawodów Wuhan Open” – dodała Chinka.

Wuhan Open jest jednym z trzech chińskich turniejów w kalendarzu WTA i rozpocznie się 26-ego września tego roku.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij