Select Page

Landisville: Kania podnosi trofeum!

Paula Kania pokonała w finale turnieju w Landisville Tunezyjkę Ons Jabeur. Dla Polki jest to piąte trofeum w karierze. 

Plasująca się na 178. miejscu w rankingu WTA sosnowczanka wczoraj w piękny sposób wywalczyła kolejny tytuł. W finale turnieju z cyklu ITF w amerykańskim Landisville, Kania rozegrała swój pierwszy mecz przeciwko plasującej się tuż obok niej, na 177. lokacie, Ons Jabeur.

Tunezyjka rozstawiona z nr 6. w tym turnieju po pierwszym secie była nieco bliżej sięgnięcia po trofeum, wygrywając inauguracyjną partię 7:5. W kolejnej odsłonie spotkania, to jednak nasza rodaczka ruszyła do ataku i rozpoczęła bieg za rywalką. Dogoniła Jabeur i wyrównała stan meczu. O triumfatorce w Landisville zadecydował trzeci set, w którym to znowu Polka była lepsza. Pod koniec trzeciej partii zdobyła kluczowe przełamanie i mogła cieszyć się z kolejnego trofeum w karierze.

Paula Kania – Ons Jabuer  5:7, 6:3, 6:4

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Najświeższe informacje zawsze na facebooku.

Zamknij