Katowice Open: Klasyfikacje i pary.

Odbywające się aktualnie kwalifikacje do turnieju BNP Paribas Katowice Open szczęśliwe tylko dla jednej polskiej tenisistki – Pauli Kani. 

Do rozpoczynającego się w poniedziałek turnieju pań w Katowicach, poprzez kwalifikacje dołączyła 21-letnia Paula Kania, która pokonała Stephanie Vogt 6:3, 6:4. Podobnego sukcesu niestety nie udało się osiągnąć innym naszym rodaczkom, biorących udział w eliminacjach. Zuzanna Maciejewska przegrała z Rosjanką Pervak 6:4, 6:3, Marta Kowalska uległa faworytce spotkania – Włoszce Camerin 6:0, 6:2, a Katarzyna Pyka nie zdołała poradzić sobie z Francuzką Feuerstein, przegrywając 6:2, 6:3.

Dzisiaj poznaliśmy także rywali naszych polskich tenisistek, które nie brały udziału w kwalifikacjach.  Nasza najlepsza tenisistka zagra w swoim pierwszym meczu przeciwko 134. w rankingu Czeszce Pliskovej. Rywalką Katarzyny Piter będzie niebezpiecznie grająca Camila Giorgi – plasująca się na 67 pozycji na liście najlepszych tenisistek, Magdalena Linette stanie twarzą w twarz z Klarą Koukalovą, zaś najmłodsza polska zawodniczka zagra przeciwko 30-letnie Yvonne Meusburger.

Turniej BNP Paribas Katowice Opęn będzie rozgrywany 7-13 kwietnia.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Wideo Newsy

Sprawdź to

topspin-pro

LepszyTrener.pl

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

mecze na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

meczyki.pl

zapraszamy!

meczyki-logo_meczyki_logo-fullcolor-reversedmeczyki.pl