Jedne z najważniejszych dni Djokovicia w Czarnogórze!

Novak-Djokovic-likely-to-get-married-this-year-300x201Serbski tenisista, który po niedzielnym uniesieniu wimbledońskiego trofeum, powrócił na fotel lidera rankingu ATP – Novak Djoković, skierował się w stronę Czarnogóry. W tym małym bałkańskim państwie, razem ze swoją narzeczoną – Jeleną Ristić, na ślubnym kobiercu powiedzą sobie sakramentalne “tak”.

Novak Djoković i Jelena Ristić to jedna z najsłynniejszych par. Skromna Jelena, która rzadko kiedy udziela wywiadu, gości w sercu Novaka już od ośmiu lat. Belgradczyk zdecydował się na pierwszy krok w stronę ślubu ubiegłego roku, kiedy swoją życiową partnerkę poprosił o rękę. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, kiedy narzeczeni wezmą ślub.

W końcu decyzja została podjęta, Novak Djoković i Jelena Ristić wezmą ślub w Czarnogórze, a dokładnie w miejscowości Sveti Stefan. Przyszła para młoda jak i mieszkańcy “wybranego miasta” są w skowronkach i komentują, iż lepszej promocji dla miasta Sveti Stefan i całej Czarnogóry nie ma.

Wiele także mówiono o dacie ślubu – w internecie pojawiały się różne dni, lecz wszystko oscylowało wokół aktualnego tygodnia. Dokładna data była jednak owiana tajemnicą, którą znali tylko Novak i jego długoletnia miłość. Fani “pierwszej rakiety świata” nie mogli jednak przejść obojętnie obok tej sprawy i na własną rękę zaczęli prowadzić “ślubne śledztwo”. W internecie pojawiła się informacja, jako by głowa prawosławnego serbskiego kościoła w Czarnogórze – metropolita Amfilochiusz nie udzielił błogosławieństwa młodej parze ze względu na trwający post. A skoro błogosławieństwa nie ma, to i ślub odbyć się nie może. W kościele prawosławnym ostatni dzień postu przypada w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła czyli 12. lipca. Tak więc śledztwo mogło zostać zakończone. Jest jednak haczyk – mowa jest o ślubie kościelnym.

Informacja na temat ślubu po 12. lipca spaliła na panewce – najbardziej aktualna wieść płynąca z Bałkanów, mówi o Novaku i Jelenie stojących na ślubnym kobiercu już dzisiaj. Media, które z odległości będą obserwować to co dzieje się w Villi Miločer ( w miejscu gdzie ma odbyć się ślub) i na pobliskiej plaży (gdzie najprawdopodobniej zaproszeni goście będą świętować zawarcie związku małżeńskiego przez Novaka i Jelenę), donoszą, iż wszystko jest już przygotowane, brakuje tylko gości i najważniejszej pary. Miejsce, w którym odbędzie się ślub i wesele są bardzo dobrze strzeżone i niedostępne dla turystów, mieszkańców, dziennikarzy i paparazzi. W tym dniu Novak i Jelena chcą być z dala od codzienności – ten dzień ma być przeznaczony tylko dla nich i dla najbliższych.

– Nie jest znany ni jeden szczegół. Novak w ogóle nie wypowiadał się o ślubie. Nie będziemy dyskutować o rzeczach które mają związek z uroczystością, a informacje które zostały już w jakiś sposób podane nie są dokładne. Musicie zrozumieć, że ślub jest prywatną, a nie publiczną sprawą. Novak i Jelena chcą by tak zostało i to jest najważniejsze. – powiedziała Aleksandra Radujko, porte-parole Djokovicia.

Novak wraz ze swoją narzeczoną przylecieli na lotnisko Tivat, we wtorek tuż przed godziną 20. Zaraz po nich pojawili się na lotnisku rodzice i bracia przyszłego pana młodego. Co ciekawe – rodzina Jeleny Ristić zorganizuje drugie wesele, które odbędzie się 19. lipca w Belgradzie. Wszystko to ze względu na członków rodziny Ristić, którzy nie będą mogli znaleźć się w miejscowości Sveti Stefan na dzisiejszej uroczystości.

W internecie widnieje lista domniemanych nazwisk, które zagoszczą na ślubie. Według jednego z serbskich portali, Andy Murray będzie świadkiem. 6. lipca, z Novakiem zdobycie drugiego w karierze wimbledońskiego trofeum świętowali między innymi Hugh Jackman, David i Victoria Beckham, Orlando Bloom, Bradley Cooper i wiele innych. Ale czy oni też znajdą się na uroczystości?

Na drugi plan zszedł na moment fakt, iż Novak i Jelena spodziewają się dziecka. Śledząc bieżące wiadomości, będzie to najprawdopodobniej chłopczyk. Termin porodu przewidziany jest na październik.

Podobał Ci się ten artykuł?

Dołącz do nas i nie przegap żadnego ciekawego artykułu ani newsu.

Dzięki za zapis.

About The Author

love4tennis.pl to platforma internetowa, która ma łączyć entuzjastów tenisa. Kibiców z Polski z resztą świata. Chcemy czerpać doświadczenia międzynarodowe i przekładać je na polski grunt. Chcemy uczyć się od najlepszych i przekazywać polskim odbiorcom światowe trendy w tenisie. Chcemy wzbogacać wiedzę Naszych polskich kibiców i ludzi związanych z tenisem aby rozwijali się, aby wprowadzali w swój warsztat szkoleniowo-edukacyjny nowe sposoby myślenia i kreacji tenisowej. Chcemy popularyzować tenis w Polsce jako sport otwarty na ludzi.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyniki na żywo

Yahoo Tennis & BBC Tennis

Stakehunters

Wideo Newsy

Valverde System

ATP Tennis Radio

Sprawdź to

topspin-pro

Yop Polls

Któremu zawodnikowi kibicujesz? Which player of #NextGen you like the most?

Zajrzyj na facebooka

Wybierz coś dla siebie

wyniki na żywo

Zobacz naszego ebooka

Piłka nożna Livescore

Ebook oraz audiobook